Ruszyły zapisy na rok 2024/25 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

SZKOŁA BRILLIANT

KURS INDYWIDUALNY LUB W PARZE

Wszystkie osoby, które w naszej bogatej ofercie kursów grupowych nie znalazły tego, czego szukały zapraszamy na „kurs szyty na miarę”, czyli zajęcia indywidualne lub w parze*.

*Z zajęć w parze mogą skorzystać tylko osoby na zbliżonym poziomie znajomości języka.

Zajęcia indywidualne lub w parze pozwalają na maksymalne dopasowanie programu nauczania do potrzeb każdego kursanta. Na początek ustalimy jaki tryb zajęć będzie najbardziej odpowiedni: konwersacje, konwersacje z elementami Business English, zajęcia General English (z podręcznikiem lub bez), przygotowanie do egzaminu czy może nadrobienie zaległości szkolnych. Następnie wybierzemy najdogodniejszy termin i formę zajęć – uczymy zarówno stacjonarnie jak i online za pośrednictwem platformy Zoom.

Lekcje indywidualne z języka angielskiego oferuje wiele osób, nie zawsze jednak są to osoby z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w nauczaniu. W Szkole Brilliant pracują tylko profesjonalni lektorzy z doskonałym warsztatem metodycznym, którzy potrafią zarazić naszych kursantów pasją do języka

Warto podkreślić, że ubiegłym roku szkolnym z lekcji indywidualnych korzystały też osoby uczestniczące w kursach grupowych, które potrzebowały dodatkowego wsparcia lektora prowadzącego albo chciały rozszerzyć materiał i kolejne godziny spędzić na doskonaleniu sprawności mówienia. Z jednorazowych konsultacji indywidualnych korzystały też osoby, chcące przygotować się do rozmowy o pracę czy uczniowie przygotowujący się do sprawdzianu szkolnego.

16646

SZKOŁA BRILLIANT

CO OFERUJEMY?

Fast Forward

Lekcje prowadzone przez kompetentnego, profesjonalnego lektora

Fast Forward

Indywidualnie ustalony program nauczania z uwzględnieniem potrzeb kursanta

Fast Forward

Elastyczność w doborze dni i godzin lekcji

Fast Forward

Liczne materiały dodatkowe

Fast Forward

Stałe monitorowanie postępów przez lektora prowadzącego

Fast Forward

Możliwość odwołania lekcji 2 razy w ciągu roku bez naliczania opłat

Fast Forward

Możliwość uczestnictwa w zajęciach online dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd

Fast Forward

Opcję odbycia lekcji w formie zajęć online w przypadku choroby lub braku możliwości dotarcia do szkoły

Rozwiąż test językowy

Sprawdź cenę kursu

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ!