ul. Graniczna 85, 32-087 Bibice
biuro@szkolabrilliant.pl
503 791 391

SZKOŁA BRILLIANT

KURS INDYWIDUALNY LUB W PARZE

Wszystkie osoby, które w naszej bogatej ofercie kursów grupowych nie znalazły tego, czego szukały zapraszamy na „kurs szyty na miarę”, czyli zajęcia indywidualne lub w parze*.

*Z zajęć w parze mogą skorzystać tylko osoby na zbliżonym poziomie znajomości języka.

Zajęcia indywidualne lub w parze pozwalają na maksymalne dopasowanie programu nauczania do potrzeb każdego kursanta. Na początek ustalimy jaki tryb zajęć będzie najbardziej odpowiedni: konwersacje, konwersacje z elementami Business English, zajęcia General English (z podręcznikiem lub bez), przygotowanie do egzaminu czy może nadrobienie zaległości szkolnych. Następnie wybierzemy najdogodniejszy termin i formę zajęć – uczymy zarówno stacjonarnie jak i online za pośrednictwem platformy Zoom.

Lekcje indywidualne z języka angielskiego oferuje wiele osób, nie zawsze jednak są to osoby z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w nauczaniu. W Szkole Brilliant pracują tylko profesjonalni lektorzy z doskonałym warsztatem metodycznym, którzy potrafią zarazić naszych kursantów pasją do języka

Warto podkreślić, że ubiegłym roku szkolnym z lekcji indywidualnych korzystały też osoby uczestniczące w kursach grupowych, które potrzebowały dodatkowego wsparcia lektora prowadzącego albo chciały rozszerzyć materiał i kolejne godziny spędzić na doskonaleniu sprawności mówienia. Z jednorazowych konsultacji indywidualnych korzystały też osoby, chcące przygotować się do rozmowy o pracę czy uczniowie przygotowujący się do sprawdzianu szkolnego.

16646

SZKOŁA BRILLIANT

CO OFERUJEMY?

Fast Forward

Lekcje prowadzone przez kompetentnego, profesjonalnego lektora

Fast Forward

Indywidualnie ustalony program nauczania z uwzględnieniem potrzeb kursanta

Fast Forward

Elastyczność w doborze dni i godzin lekcji

Fast Forward

Liczne materiały dodatkowe

Fast Forward

Stałe monitorowanie postępów przez lektora prowadzącego

Fast Forward

Możliwość odwołania lekcji 2 razy w semestrze bez naliczania opłat

Fast Forward

Możliwość uczestnictwa w zajęciach online dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd

Fast Forward

Opcję odbycia lekcji w formie zajęć online w przypadku choroby lub braku możliwości dotarcia do szkoły

SZKOŁA BRILLIANT

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

  • Zakupiliśmy oczyszczacze powietrza do wszystkich sal. Usuwają one nie tylko wirusy, ale również alergeny, pyły i smog.
  • Zainwestowaliśmy w przenośne lampy dezynfekcyjne UV-C, które wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Są one wykorzystywane m.in w placówkach służby zdrowia.
  • Organizujemy zajęcia w małych grupach.
  • Używamy profesjonalnych preparatów do dezynfekcji powierzchni, a przy wejściu do szkoły znajduje się dezynfekator łokciowy.
  • Zleciliśmy kancelarii adwokackiej opracowanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi GIS, które zostały wysłane i zaakceptowane przez sanepid.
Gwarancja Bezpieczenstwa 1

Rozwiąż test językowy

Sprawdź cenę kursu

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ!