Ruszyły zapisy na rok 2024/25 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865
Dorota Nęcek KowalikDorota Nęcek Kowalik
16:24 05 Jun 23
Jest super
Aleksandra KlimczakAleksandra Klimczak
14:22 05 Jun 23
Super podejście do ucznia. Córki bardzo lubią lekcje z Panią Olą. Powoli zaczynają wdrażać słownictwo w codzienną mową. Gorąco polecam szkołę Brilliant
Anna GórkaAnna Górka
15:16 01 Jun 23
Porównując lekcje angielskiego w Krakowie na os.Dywizjonu do brillanta jest naprawdę dobrze.Lekcje są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka . Szkoła jest jedna z kilku szkół języka angielskiego dla dzieci działających w okolicy .Pani Dominika prowadzi zajecia bardzo ciekawie wciągając w język angielski swoich uczniów .Kolejny rok dzieci również będą uczęszczać na lekcje do szkoły BrillantZ nadzieja ze poziom angielskiego w 8 klasie będzie taki jął prognozowany przez szkole
Aneta WładykaAneta Władyka
12:11 30 May 23
Polecam z czystym sumieniem pełen profesjonalizm i zaangażowanie lektorów
Franek RaźnyFranek Raźny
13:08 25 May 23
Bardzo dobra szkoła polecam
Michalina HebdaMichalina Hebda
06:05 25 May 23
Od roku moje córki sa uczennicami szkoły Brilliant, jest to nasza druga szkola prowadzona ta sama metodą nauczania ale zdecydowanie standard Brilliant jest na najwyzszym poziomu a na moja ocene nie tylko sklada sie wysoki poziom nauczania, ale obsluga klijenta (uczniow i rodziców), przejzystosc platnosci i dostep na bieżaco do platnosci i postepow edukacji, cudowna atmosfera, ktora tworza lektorzy i opiekunka "klijenta" oraz mase dodatkowych atrakcji ktore sprawiaja ze dzieci sa chetne przyjsc na zajecia jak np impreza hallowenowa, nocowanka, polkolonie, konkursy. Lektorzy potrafia wspolpracowac z dzieckiem z trudnosciami/niepelnosprawnosciami, co jest dla mnie mega zaleta. Mama Beatki i Eli
Magdalena GMagdalena G
11:53 24 May 23
Polecam szkołę Brilliant. Córka z przyjemnością uczęszcza na zajęcia, które prowadzone są w ciekawy, nie szablonowy sposób. Grupy nie są duże, a wiedzą przekazywana jest w przystępny sposób.
Jarosław BargiełJarosław Bargieł
15:38 23 May 23
Gorąco polecam zajęcia dla dzieci w szkole językowej Brilliant. Dzieci są zachęcane do nauki na wiele sposobów, bardzo dużo wynoszą też z samych lekcji, a co najważniejsze chętnie uczęszczają na zajęcia. Ciekawą opcją są też półkolonie i nocowanki.
Dawid MasierDawid Masier
16:40 12 Feb 23
Zdecydowanie polecam szkołę. Dzieci uczęszczają już drugi rok. Widoczne postępy w przyswajaniu wiedzy. W szkole miła atmosfera, małe grupy. Podczas zajęć używane multimedialne narzędzia, widać dążenie do polepszania sposobów nauczania. Możliwość kontroli postępów dzieci poprzez aplikację. Co ważne szkoła również otwarta na wszelkie sugestie ze strony rodziców. Polecam 🙂
js_loader
38265
38266
38263
38264
38260
Review Final 2
38261 1
38262