ul. Graniczna 85, 32-087 Bibice
biuro@szkolabrilliant.pl
503 791 391

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

więcej

Jeśli jesteś osobą, która:

chętnie uczy dzieci

i ma do nich dużo cierpliwości

czerpie pomysły na ciekawe zajęcia

z różnych źródeł, takich jak strony internetowe, aplikacje, blogi i wykorzystuje różnorodne materiały na zajęciach, m.in gry językowe, zabawy, rekwizyty

chętnie rozmawia z ludźmi

życzy im dobrze i jest dla nich życzliwy

pragnie, aby każdy

mógł swobodnie komunikować się w języku angielskim na miarę swoich zdolności

współpracuje z innymi

dzieli się wiedzą i pomysłami, aby wspólnie dążyć do rozwoju swojego i szkoły

należycie wypełnia obowiązki

i chce rozwijać swoje umiejętności pod skrzydłami pomocnej właścicielki

wynagrodzenie 50-90 zł/ godzinę brutto przy umowie zlecenia/ B2B lub 4300-5700zł przy umowie o pracę – stawki są ustalane w oparciu o ścieżkę kariery lektora

pracę w zgranym zespole pasjonatów nauczania, który się wspiera, a nie rywalizuje

dostęp do podręczników, materiałów dydaktycznych, pomocy naukowych, platform edukacyjnych i rekwizytów pomocnych w prowadzeniu ciekawych zajęć

pomieszczenie socjalne, gdzie można napić się kawy/herbaty, wyciszyć się przed zajęciami, a także porozmawiać z innymi lektorami

pełne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy obejmujące wprowadzenie w założenia naszej szkoły oraz sposób prowadzenia zajęć, zapoznanie z dostępną bazą materiałów, obserwacje pracy innych członków zespołu, przygotowanie lekcji z pomocą metodyczną, prowadzenie i omówienie lekcji próbnych

brak wywiadówek, konferencji, zbędnych raportów i sprawozdań

pracę i wynagrodzenie w wakacje

prowadzenie zajęć w niewielkich grupach 6-10 lub 4-8 osób

finansowanie płatnych szkoleń z umiejętności miękkich oraz lektorskich pozwalające na stały rozwój

pracę w godzinach popołudniowych i wieczornych od poniedziałku do piątku w blokach zajęć

pracę stacjonarną w naszej siedzibie na ul. Granicznej 85 w Bibicach lub na ul. Banasiówka 44H w Michałowicach (6 km od Krakowa), gdzie można zostawić samochód na bezpłatnym parkingu lub dojechać liniami 257, 277 lub 280; obydwa budynki, gdzie prowadzimy zajęcia dzieli ok 500 m

Oferowane warunki

Dlaczego my?

Głęboko wierzymy, że znajomość języków obcych nie ogranicza się do dobrej oceny na teście i zdanej maturze. TO ZNACZNIE WIĘCEJ! To satysfakcja, samodoskonalenie, osiąganie celów i realizacja marzeń oraz pewność siebie w codziennych sytuacjach! Chcemy pomóc dzieciom, młodzieży i dorosłym w sprawnej komunikacji w podróży, awansie w pracy, odbyciu owocnej rozmowy z pracodawcą lub kontrahentem oraz zawarciu nowych znajomości z obcokrajowcami.  Zachęcamy ich do słuchania piosenek, oglądania filmów, grania w gry i czytania w oryginale.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci czerpali przyjemność z nauki języka. Dlatego przygotowujemy dla nich kreatywne, zaskakujące lekcje, aby nie mogli doczekać się kolejnych zajęć. Stosujemy nowoczesne technologie i metody nauczania, a także wdrażamy pozytywną dyscyplinę, aby każdy uczeń czuł się u nas jak w domu i chętnie spędzał tutaj czas. Traktujemy wszystkich naszych klientów z szacunkiem, słuchamy ich potrzeb, cieszymy się z każdego sukcesu i wyciągamy wnioski z błędów.

Person Waving Flag United Kingdom Great Britain Northern Ireland

Twoje zadania i obszar odpowiedzialności

Twoją rolą w firmie będzie prowadzenie ciekawych, angażujących zajęć językowych w języku angielskim dla różnych grup wiekowych opartych przede wszystkim o metodę komunikacyjną. Umożliwimy Ci przygotowanie ponadprzeciętnych zajęć, ponieważ będziesz miał do dyspozycji sale wyposażone w tablice interaktywne i projektory oraz laptopy.

W praktyce Twoje zadania polegać będą na:

prowadzeniu

 atrakcyjnych kursów grupowych i indywidualnych dla osób w różnym wieku, ale z przewagą dzieci i młodzieży

przygotowaniu

 zajęć według planu metodycznego z uwzględnieniem gier i zabaw językowych, aby stworzyć przestrzeń komunikacyjną dla kursantów i zmotywować ich do jak najczęstszego wypowiadania się w języku angielskim

realizowaniu

programu nauczania w sposób adekwatny do wieku oraz poziomu wiedzy kursantów

zachęcaniu

kursantów do nauki i udzielaniu im pomocy w zrozumieniu materiału

sprawdzaniu

 obecności i rzetelnym uzupełnianiu tematyki zajęć oraz zadania domowego w dzienniku elektronicznym, a także sprawdzaniu testów semestralnych i wprowadzaniu postępów uczniów

kontakcie

z innymi członkami zespołu, wymienianiu się pomysłami oraz wspólnym szukaniu rozwiązań pojawiających się problemów

sprawowaniu

 opieki nad nieletnimi kursantami

przygotowywaniu

 treści contentowych m.in. posty, artykuły na bloga itp., które możesz sprawdzić na naszym blogu

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

ukończyłeś filologię języka angielskiego, masz certyfikat CAE lub mieszkałeś w kraju anglojęzycznym, co pozwoliło Ci nabyć umiejętności biegłego posługiwania się tym językiem, co najmniej na poziomie C1

co najmniej 1 rok nauczałeś języka angielskiego w dowolnej formie, np. korepetycji, zajęć w szkole publicznej lub prywatnej, szkole językowej

masz przygotowanie lub doświadczenie pedagogiczne zdobyte podczas pracy/ opieki nad dziećmi

potrafisz sprawnie posługiwać się komputerem

odpowiedziałeś TAK na pytania z pierwszej części ogłoszenia i czujesz, że to praca dla Ciebie 🙂

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko to prześlij swoje CV w formacie pdf oraz list motywacyjny, w którym odpowiesz na następujące pytania:

co jest dla Ciebie ważne w nauczaniu, jakimi wartościami się kierujesz?

czego oczekujesz od miejsca pracy?

adres e-mail: rekrutacja@szkolabrilliant.pl

A co mówią o nas nasi pracownicy?

„Dlaczego warto pracować w Brilliant? Bo jest to świetnie wyposażona, nowoczesna szkoła, w której lektorzy mają do dyspozycji tablice interaktywne i liczne pomoce dydaktyczne pozwalające prowadzić zajęcia w kreatywny i angażujący dla kursantów sposób. W przeciwieństwie do wielu innych szkół językowych, u nas grupy są maksymalnie 6-osobowe, dzięki czemu atmosfera jest naprawdę kameralna i każdego kursanta po prostu dobrze się zna. Dodatkowo właścicielka szkoły, Pani Agata, zawsze kibicuje nam w dalszym rozwoju, chętnie finansując interesujące nas szkolenia. Sama korzystałam między innymi ze szkolenia na temat metody storytellingu, którą teraz z powodzeniem wykorzystuję w młodszych grupach wiekowych.”

Paulina Kwatera

”W Brilliant pracuję od tego roku szkolnego, gdzie otrzymałam właściwe przygotowanie w postaci szkolenia i wskazówek kadry. Warto tu pracować, ponieważ odpowiada mi kameralna atmosfera gdzie jestem w stanie dotrzeć do każdego ucznia. Plusem są zajęcia w małych grupach, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż przeludnione klasy w większości szkół publicznych. Szkoła dysponuje narzędziami (jak tablice interaktywne w każdej sali, rekwizyty oraz gry językowe), które uatrakcyjniają angielski, zatem ja jako lektor mam większe pole manewru przy przygotowaniu zajęć. Można być też pewnym, że przy zaistnieniu jakiegoś problemu, lektorzy jak i szefowa udzielą mi pomocy, tym samym nie zostając z tym sama.„

Paula Kagan

„Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem w pracy w Szkole Brilliant. Jako początkująca osoba w świecie nauczania języka angielskiego z doświadczeniem jedynie w korepetycjach, Pani Agata zatrudniła mnie do swojej szkoły i wzięła mnie pod swoje skrzydła. Obydwie wiedziałyśmy, że to będzie dla mnie próba. Nie spodziewałam się jednak, że będę w stanie tak otworzyć się na świat nauczania z pomocą Pani Agaty. Uzyskałam szkolenia, niezbędne materiały, a na moje pytania jak i niepewności zawsze dostawałam odpowiedzi. Jestem ogromnie wdzięczna, że dzięki pracy w szkole Brilliant zrozumiałam, że można pracować z taką pewnością jak i przyjemnością.”

Klaudia Kopeć

Nie zapomnij o klauzuli RODO!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).