Ruszyły zapisy na rok 2023/24 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

więcej

Jeśli jesteś osobą, która:

chce się rozwijać

i współtworzyć wspaniały zespół zgranych ludzi

ma dużo cierpliwości

i jest otwarta na nowe metody nauczania

chętnie rozmawia z ludźmi

życzy im dobrze i jest dla nich życzliwy

pragnie, aby każdy

mógł swobodnie komunikować się w języku angielskim na miarę swoich zdolności

wie, że przyjemna, spokojna atmosfera

i wyeliminowanie stresu to klucz do postępu językowego kursantów w każdej grupie wiekowej;

pragnie wykonywać pracę

która daje dużo satysfakcji, jest ważna i doceniana

to być może jesteś osobą, której szukamy!

Bez względu na to, czy jesteś lektorem z doświadczeniem lub dopiero chciałbyś spróbować swoich sił na tym stanowisku, przeczytaj co oferujemy!

możliwość rozwoju poprzez doskonalenie swoich umiejętności lektorskich, szkolenia, konferencje, indywidualny mentoring oraz udział w projektach

poczucie, że to co robisz jest ważne dla nas, kursantów, ich rodziców i całej społeczności

pracę w zgranym zespole, który się wspiera, a nie rywalizuje (i regularnie integruje)

jasne zasady współpracy, szczerość w komunikacji i regularny feedback

pełne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy obejmujące wprowadzenie w założenia naszej szkoły oraz sposób prowadzenia zajęć, zapoznanie z dostępną bazą materiałów, obserwacje pracy innych członków zespołu, przygotowanie lekcji z pomocą metodyczną, prowadzenie i omówienie lekcji próbnych

wsparcie metodyka lub opiekuna metody na każdym etapie wdrożenia i pracy

dostęp do podręczników, materiałów dydaktycznych, pomocy naukowych, platform edukacyjnych i rekwizytów pomocnych w prowadzeniu ciekawych zajęć

pomieszczenie socjalne, gdzie można napić się kawy/herbaty, wyciszyć się przed zajęciami, a także porozmawiać z innymi lektorami

pracę w godzinach popołudniowych i wieczornych od poniedziałku do piątku w blokach zajęć

pracę stacjonarną w naszej siedzibie na ul. Granicznej 85 lub na ul. Bukowej 25 w Bibicach (6 km od Krakowa), gdzie można zostawić samochód na bezpłatnym parkingu lub dojechać liniami mpk.

wynagrodzenie 55-100 zł/godzinę brutto przy umowie zlecenia/ B2B, co daje zarobki ok 4500-8000 zł miesięcznie w zależności od ilości godzin; stawki są uzależnione od stopnia na ścieżce kariery lektora i zależą od konkretnych wskaźników, a nie widzimisię właściciela; podchodzimy do tego bardzo uczciwie, więc jeśli myślisz, że „i tak wszyscy dostają dolną stawkę” to stanowczo zaprzeczamy

płatny urlop przy współpracy B2B

możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy za pełnienie różnych funkcji, tworzenie wartościowych materiałów, contentu marketingowego itp., wszystko zależy od Twoich talentów i chęci do zaangażowania się

CO DA CI PRACA U NAS

Dlaczego my?

Głęboko wierzymy, że umiejętność posługiwania się w języku angielskim otwiera przed nami wiele drzwi i  pozwala spełniać marzenia! Daje satysfakcję, pozwala na samodoskonalenie i osiąganie celów, buduje pewność siebie w codziennych sytuacjach i poszerza horyzonty! Chcemy pomóc dzieciom, młodzieży i dorosłym w sprawnej komunikacji w podróży, awansie w pracy, odbyciu owocnej rozmowy z pracodawcą lub kontrahentem oraz zawarciu nowych znajomości z obcokrajowcami.  Zachęcamy ich do słuchania piosenek, oglądania filmów, grania w gry i czytania w oryginale.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci czerpali przyjemność z nauki języka. Dlatego przygotowujemy dla nich kreatywne, zaskakujące lekcje, aby nie mogli doczekać się kolejnych zajęć. Stosujemy nowoczesne technologie i metody nauczania, a także wdrażamy pozytywną dyscyplinę, aby każdy uczeń czuł się u nas jak w domu i chętnie spędzał tutaj czas. Traktujemy wszystkich naszych klientów z szacunkiem, słuchamy ich potrzeb, cieszymy się z każdego sukcesu i wyciągamy wnioski z błędów.

Person Waving Flag United Kingdom Great Britain Northern Ireland

Twoje zadania i obszar odpowiedzialności

Twoją rolą w firmie będzie prowadzenie ciekawych, angażujących zajęć językowych w języku angielskim dla różnych grup wiekowych opartych przede wszystkim o metodę komunikacyjną z wykorzystaniem gier językowych, mat edukacyjnych i tablic interaktywnych.

W praktyce Twoje zadania polegać będą na:

prowadzeniu

 atrakcyjnych kursów grupowych dla dzieci i młodzieży

przygotowaniu

zajęć według standardu i stworzenie przestrzeni komunikacyjnej dla kursantów i zmotywowanie ich do jak najczęstszego wypowiadania się w języku angielskim

realizowaniu

programu nauczania w sposób adekwatny do wieku oraz poziomu wiedzy kursantów

zachęcaniu

kursantów do nauki i udzielaniu im pomocy w zrozumieniu materiału

sprawdzaniu

 obecności i rzetelnym uzupełnianiu  dziennika elektronicznego

kontakcie

z innymi członkami zespołu, wymienianiu się pomysłami oraz wspólnym szukaniu rozwiązań pojawiających się problemów

sprawowaniu

opieki nad nieletnimi kursantami i regularnym kontakcie z rodzicami

przygotowywaniu

 materiałów na nasz fanpage Brilliant Szkoła Językowa, gdzie pokazujemy nasza pracę, sukcesy uczniów, zajęcia “od kuchni” i ciekawe pomysły, które wdrażamy

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

ukończyłeś filologię języka angielskiego, masz certyfikat potwierdzający znajomość j. angielskiego lub mieszkałeś w kraju anglojęzycznym, co pozwoliło Ci nabyć umiejętności biegłego posługiwania się tym językiem, co najmniej na poziomie C1

potrafisz sprawnie posługiwać się komputerem

odpowiedziałeś TAK na pytania z pierwszej części ogłoszenia i czujesz, że to praca dla Ciebie 🙂

APLIKUJ!

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko to prześlij swoje CV w formacie pdf oraz list motywacyjny, w którym odpowiesz na następujące pytania:

trudną sytuację, w której się znalazłeś i jak sobie poradziłeś

czego oczekujesz od miejsca pracy?

adres e-mail: rekrutacja@szkolabrilliant.pl

A co mówią o nas nasi pracownicy?

„Największe wrażenie wywarł na mnie Super zespół, wsparcie ze strony szefowej, wyrozumiałość, brak stresu (no dobra, minimalny stres, ale w porównaniu z poprzednią pracą to… nie ma porównania). Spodziewałam się, że to będzie tylko przejściowa praca, i że nie będzie to coś, co będę chciała robić dłużej, a okazało się, że mi się mega spodobało”

Aga Pytlarz

„Praca w Brilliant jest jak Niekończące się wyzwanie/przygoda. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję, szczęście i ciągle chce więcej. Nie nudzę się, bo ciągle mam jakiś cel do którego dążę.”

Kuba Koralewski

„Moja praca rozwija mnie jako człowieka, zdobywam doświadczenie, którym wymieniamy się z resztą załogi. Dzieciaki chętnie się uczą dzięki wprowadzaniu nowości i ciekawych elementów. Takie sposoby sprawiają ze praca jest przyjemniejsza i satysfakcjonująca.”

Ola Świder

„Największą satysfakcję w mojej pracy daje mi praca z ludźmi, którzy robią postępy, lubią przychodzić na zajęcia i doceniają mój wkład w ich przygotowanie. Wydaje mi się, że robię coś czego nasi klienci potrzebują, coś przez co rozwijają się intelektualnie (np. niezależnie od wieku stają się bardziej otwartymi ludźmi). Zawsze staram się by język był narzędziem do komunikacji a nie celem samym w sobie. Daje mi to poczucie satysfakcji i samemu okazję do nauczenia się czegoś od moich uczniów.”

Konrad Nowotarski

„Praca w Brilliant jest spełnieniem marzeń. W końcu praca sprawia mi przyjemność, nie przemęcza mnie, jednocześnie dostarczając mi wyzwań i na dodatek satysfakcjonuje finansowo.”

Dominika Kąkol

„Praca w Brilliant jest spełnieniem marzeń. W Brilliant panuje miła atmosfera, każdy sobie pomaga, wspólnie jako grupa realizujemy cele. Szefowa jest wyrozumiała, pomocna i dba o rozwój pracowników. Dzięki temu, do pracy nie chodzę “bo muszę”, tylko dlatego, że chcę.”

Ola Starnawska

„Współpraca z szefową była czymś, co chyba najbardziej zaskoczyło mnie w pracy w Brilliant, bo do tej pory moi szefowie zarządzali w zgoła inny sposób, kontrolując każdy aspekt mojej pracy i jasno informując, że nie jest dla nich problemem wymienić mnie na kogoś innego, gdy nie sprostam jakimś oczekiwaniom. Pani Agata za to daje nam wolną rękę w wyborze metod, ufając, że wykonujemy swoją pracę najlepiej jak potrafimy, wspiera nas, gdy tego potrzebujemy i chwali nasze starania. Jest też otwarta na wszelkie nasze pomysły, docenia je i sama również myśli nad tym, jak poprawić jakość naszej pracy.”

Dominika Kąkol

„Czuję, że rozwinąłem się ogromnie, i mogę nadal to robić, w pracy takiej jak ta. Potrafię odpowiednio przekazywać wiedzę, wspierać swoich kursantów, czuję, że powoli staje się profesjonalistą, i miewam momenty, kiedy jestem szczerze z siebie zadowolony, co zdarza się u mnie niezwykle rzadko. A to wszystko dzięki temu, że mam ku temu odpowiednie narzędzia, wsparcie merytoryczne i “przyjacielskie” od każdego członka zespołu.”

Kuba Koralewski

„Kiedy zaczynałam pracę w Brilliant, nie spodziewałam się, że będziemy mieć bardzo dobrze zorganizowane swoje obowiązki, fajne przygotowanie do pracy (kursy), możliwość rozwoju i realne tworzenie struktury tej szkoły (pomysły, propozycje są zawsze brane pod uwagę)”

Ola Świder

Tę pracę wyróżnia to, że Mam dość sporo wolności w podejmowaniu decyzji (co uwielbiam). Pracowanie w korpo było chyba tego przeciwieństwem i właśnie to mi uświadomiło, że lubię mieć taką wolność.

Ola Siemianowska

„Współpraca z Konradem (metodykiem) i Olą (opiekunem metody) to czysta przyjemność. Od Konrada czuć aurę spokoju i zawsze w stoicki sposób znajduje rozwiązanie jakichś drobnych problemów. Od Oli natomiast mam masę świetnych pomysłów dzięki jej kreatywności. Kiedy trzeba załatwić coś ważnego czy to z Konradem czy z Olą wiem że mogę na nich polegać.”

Aga Płatek

„Po swoich wcześniejszych zawodowych doświadczeniach mogę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak ciepłego przyjęcia. Wszyscy bardzo starali się pomóc mi się wdrożyć, odpowiadali na wszelkie pytania i dawali porady. Myślę, że mogę bez wahania powiedzieć, że dzięki pracy w Brilliant bardzo rozwinęłam skrzydła jako lektorka, zarówno dzięki szkoleniom, które nauczyły mnie stosowania pozytywnej dyscypliny w praktyce czy pracy angażującej uczniów do ruchu, jak i dzięki poradom szefowej, metodyków i współpracowników.”

Dominika Kąkol

„Szefowa traktuje nas na poważnie, nie ma poczucia ze ktoś jest gorszy, lepszy, starszy, mniej doświadczony. Dobiera również osoby, które maja ze sobą flow, no i oczywiście realnie traktuje nasze prośby czy problemy.”

Ola Świder

„Największe wrażenie wywarło na mnie grono lektorów, którzy gotowi są pomagać i podrzucać ciekawe pomysły kiedy samemu nie ma się już pomysłu na rozwiązanie jakiegoś problemu albo znalezienie nowej ciekawej aktywności na zajęcia. Nie spodziewałam się i byłam pozytywnie zaskoczona szkoleniami organizowanymi dla nas, dającymi możliwość rozwoju.”

Aga Płatek

„Dzięki pracy w Szkole Językowej Brilliant mogę się rozwijać. Długo szukałam pracy, w której bym mogła wykorzystywać moje umiejętności, oraz gdzie moje zdanie i opinia będzie brana pod uwagę. I to właśnie znalazłam. Nie spodziewałam się tego, jak szybko zostanę obdarzona zaufaniem. W pracy nie ma kontrolowania, patrzenia “na ręce” pracownikowi. Bardzo podoba mi się swoboda, jaką posiadam w pracy.”

Ola Starnawska

Nie zapomnij o klauzuli RODO!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).