28.07.2021

Założycielka Szkoły Brilliant -Agata stale się rozwija, aby coraz lepiej zarządzać firmą i wciąż podnosić poziom nauczania. Jej starania zostały docenione przez jedną z firm szkoleniowych, która napisała o niej artykuł! Początki zwykle nie są proste, a szczególnie jeśli pół roku po otwarciu firmy świat wstrzymuje oddech z powodu pandemii… Co było dalej?

„Nie straciliśmy żadnego klienta w związku z lockdownem!” – historia Coraz Lepszego Przedsiębiorcy, rozkręcającego biznes na pół roku przed pandemią… i to na kredyt!

Przed nami kolejny ważny etap – przygotowanie naszej nowej siedziby na ul. Banasiówka 44H w Michałowicach do prowadzenia zajęć z fantastycznej, licencjonowanej metody Teddie Eddie. Od września w pięknych, nowoczesnych salach uczyć się będą najmłodsi i najbardziej wymagający uczniowie w wieku 2-7 lat.

Zapisy na semestr letni

Zapraszamy do zapisów na semestr letni do Szkoły BRILLIANT!

W naszej Szkole wszystkie grupy są maksymalnie 6-osobowe. Zajęcia odbywają się w komfortowych salach wyposażonych w tablice interaktywne, dzięki którym uczniowie mogą wykonywać różnorodne ćwiczenia i korzystać z materiałów autentycznych.

Na naszych kursach stawiamy na komunikację! Słuchamy, rozumiemy i mówimy!

Dostosowujemy specyfikę zajęć do grupy kursantów.

• Młodsze dzieci uczą się poprzez zabawę, piosenki, rymowanki, ruch, zadania plastyczne, gry na macie itp. Najważniejsze dla nas jest nauczanie multisensoryczne, które wykorzystuje więcej niż jeden zmysł w nauczaniu, czyli łączymy ruch, zmysł wzroku, słuchu, dotyku, smaku i zapachu z działaniem językowym.
  • Starsze dzieci i młodzież poznają język angielski dzięki wykorzystaniu materiałów autentycznych, gier językowych i konwersacji. Oglądamy krótkometrażowe filmy, czytamy artykuły, omawiamy ciekawe zagadnienia, dyskutujemy i wyrażamy swoją opinię.
  • Dorośli na naszych kursach podnoszą swoje kwalifikacje językowe, zyskują pewność siebie i nie boją się mówić w języku angielskim. Dzięki zastosowaniu różnych metod nauczania, zdobywają umiejętności językowe potrzebne w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Nie czekaj! Umów się na test językowy! Można to zrobić:

plakat2 small