Zapisy na semestr letni

Zapraszamy do zapisów na semestr letni do Szkoły BRILLIANT!

W naszej Szkole wszystkie grupy są maksymalnie 6-osobowe. Zajęcia odbywają się w komfortowych salach wyposażonych w tablice interaktywne, dzięki którym uczniowie mogą wykonywać różnorodne ćwiczenia i korzystać z materiałów autentycznych.

Na naszych kursach stawiamy na komunikację! Słuchamy, rozumiemy i mówimy!

Dostosowujemy specyfikę zajęć do grupy kursantów.

• Młodsze dzieci uczą się poprzez zabawę, piosenki, rymowanki, ruch, zadania plastyczne, gry na macie itp. Najważniejsze dla nas jest nauczanie multisensoryczne, które wykorzystuje więcej niż jeden zmysł w nauczaniu, czyli łączymy ruch, zmysł wzroku, słuchu, dotyku, smaku i zapachu z działaniem językowym.
  • Starsze dzieci i młodzież poznają język angielski dzięki wykorzystaniu materiałów autentycznych, gier językowych i konwersacji. Oglądamy krótkometrażowe filmy, czytamy artykuły, omawiamy ciekawe zagadnienia, dyskutujemy i wyrażamy swoją opinię.
  • Dorośli na naszych kursach podnoszą swoje kwalifikacje językowe, zyskują pewność siebie i nie boją się mówić w języku angielskim. Dzięki zastosowaniu różnych metod nauczania, zdobywają umiejętności językowe potrzebne w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Nie czekaj! Umów się na test językowy! Można to zrobić:

Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Czy można przyjemnie spędzać czas i jednocześnie się uczyć? OCZYWIŚCIE! Na warsztatach językowych w Szkole BRILLIANT! Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia bez podręcznika w ferie. Będą one odbywać się codziennie w wybranym  tygodniu ferii. Lekcje oparte będą na grach językowych, zabawach ruchowych, materiałach autentycznych, scenkach rodzajowych oraz konwersacjach. Wszystko to w przyjaznej atmosferze i maksymalnie 6-osobowych grupach. Do wyboru dwa terminy:

27.01-31.01

03.02-07.02

Codzienne zajęcia 90-minutowe: 199 zł

Codzienne zajęcia 45-minutowe: 99 zł

plakat2 small

Harmonogram zajęć:

9:00-10:35 – dzieci poziom Pre A1

10:45-12:20 – dzieci poziom A1

12:30- 14:04 – dzieci poziom A2

14:15-15:50 – konwersacje dla młodzieży

16:00-16:45 – dzieci w wieku 5-6-lat

Zapraszamy też na lekcje indywidualne w obniżonej cenie:

Lekcja indywidualna 60 min.: 70 zł

Lekcja w parze 60 min.: 80 zł

Terminy do uzgodnienia.

tel.: 503 791 391

e-mail: biuro@szkolabrilliant.pl

Osoby, które chcą zapisać  się na drugi semestr zajęć, a nie są jeszcze naszymi uczniami zapraszamy w dniach 27.01-07.02 od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-19:00.