Ruszyły zapisy na rok 2023/24 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

SZKOŁA BRILLIANT

TWOJE DZIECKO WCALE NIE POTRZEBUJE KOREPETYCJI Z ANGIELSKIEGO!

Jeśli Twoje dziecko nie jest w stanie samodzielnie ogarnąć szkolnego materiału z lekcji języka angielskiego, to nie jego wina. 20-30 osobowe grupy, to niezbyt dobre warunki do nauki języka. A tym bardziej nie dla uczniów, którzy potrzebują więcej czasu i uwagi, by wszystko „załapać”.

Smutna prawda jest taka, że w szkole publicznej ciężko nauczyć się angielskiego…

Ale zrealizować program i zdać do następnej klasy już trzeba. Dlatego tak wielu rodziców chce pomóc swoim dzieciom i decydują się na korepetycje. I tu często wpadają w pułapkę, o której za moment.

Ale najpierw mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Z myślą o dzieciach, którym lekcje w szkole nie wystarczają do opanowania materiału… i z myślą o rodzicach, którzy nie chcą, by ich dzieci miały w szkole zaległości z angielskiego… stworzyliśmy coś zupełnie nowego:

Szkolne Wsparcie Ucznia

Ale zanim poznasz szczegóły, musimy Cię uprzedzić:

Te zajęcia są droższe od korepetycji… I Twoje dziecko nie wyjdzie z tych zajęć z płynną angielszczyzną (na to potrzeba trochę więcej czasu i od tego są zajęcia w szkole językowej).

Zajęcia w ramach Szkolnego Wsparcia Ucznia mają sprawić, że Twoje dziecko nie będzie mieć żadnych zaległości z języka angielskiego, będzie dostawać w szkole lepsze oceny i spokojnie przygotuje się do wszystkich szkolnych egzaminów z tego języka. A dzięki temu…

Zyska pewność siebie, że angielski to nic trudnego… Plus dobre podstawy do dalszej nauki języka, jeśli uznacie, że znajomość angielskiego to dobra inwestycja w przyszłość.

Brzmi dobrze?

wsparcie uczniow 2

TO ZOBACZ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY!

75 MINUT W TYGODNIU = ZERO ZALEGŁOŚCI

Fast Forward

Raz w tygodniu spotykamy się z dziećmi w ekstremalnie małych grupach (3-6 osób).

Fast Forward

Dzieci uczą się z tego samego podręcznika co w szkole i zgodnie z podstawą programową.

Fast Forward

W międzyczasie powtarzamy, przygotowujemy do sprawdzianów, pomagamy w zadaniach domowych, tłumaczymy gramatykę…

Fast Forward

Co ważne: dostarczamy też dodatkowe materiały, które pozwolą lepiej zrozumieć przerabiane zagadnienia. A każdy z kursantów dostaje od nas segregator, aby mógł je zbierać w jednym miejscu i w razie potrzeby do nich wrócić.

Fast Forward

Stawiamy na metody nauki przyjazne dla dzieci. Zajęcia odbywają się w nowoczesnej szkole, z użyciem tablic interaktywnych, mat edukacyjnych, materiałów multimedialnych i gier językowych.

Fast Forward

Do grup dobieramy dzieci z tych samych klas, żeby nie tracić czasu na poznawanie się nawzajem i aklimatyzację.

(Jeśli chcecie, możecie samodzielnie dobrać się w grupy rówieśników, by zajęcia były dla dzieci jak najbardziej komfortowe.)

Fast Forward

W ciągu 75 minutowych zajęć przerabiamy całość bieżącego materiału z lekcji angielskiego. Ale tym razem w taki sposób, żeby Twoje dziecko wróciło do domu z przekonaniem, że „mamo/tato, w końcu rozumiem!”.

Fast Forward

Stawiamy na metody nauki przyjazne dla dzieci. Zajęcia odbywają się w nowoczesnej szkole, z użyciem tablic interaktywnych, mat edukacyjnych, materiałów multimedialnych i gier językowych.

Słowem, chcemy, aby Twoje dziecko było do przodu lub na bieżąco z materiałem szkolnym, a nie musiało gonić innych uczniów.

SZKOŁA BRILLIANT

W CZYM TE ZAJĘCIA SĄ LEPSZE NIŻ KOREPETYCJE?

Wielu korepetytorów znienawidzi nas za to, co napiszemy. Ale czujemy się w obowiązku, by Cię ostrzec. Prawda jest taka, że często korepetycje to gwóźdź do trumny językowej dla dziecka.

Dlaczego?

99% rodziców nie zna języka angielskiego na tyle dobrze, by móc zweryfikować poziom i sposób wiedzy przekazywanej przez korepetytora. Czasem nauczyciel wydaje się fajny…

Ale co jeśli okaże się, że podczas korepetycji dziecko utrwala sobie złe nawyki?

Kiedyś przyszła do nas klientka, która nie znała angielskiego. Jej córka nie radziła sobie w szkole, więc zdecydowali się na korepetycje. Korepetytorka sprawiała naprawdę miłe wrażenie. Pewnego dnia jej siostra, która od lat mieszkała w Anglii i angielski znała perfekcyjnie, odwiedziła ją w porze „korków” i podsłuchała jak nauczycielka mówiła.

Okazało się, że robiła mnóstwo błędów, źle budowała zdania, a do tego… kazała źle powtarzać po sobie wypowiedzi córce! Prawda jest taka, że łatwiej nauczyć kogoś od zera niż oduczyć złych nawyków – zwłaszcza jeśli chodzi o poprawną wymowę i akcent języka obcego. Dlatego tak ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się pod okiem osób, które nie zrobią mu „językowej krzywdy”.

I właśnie dlatego lekcje Szkolnego Wsparcia Ucznia prowadzą doświadczeni lektorzy szkoły Brilliant, nad którymi czuwa jeszcze dodatkowo metodyk.

wsparcie uczniow 3

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SZCZEGÓŁACH NOWEGO PROGRAMU SZKOLNEGO WSPARCIA UCZNIA?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! 🙂