Ruszyły zapisy na rok 2023/24 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865
Logo2

WARSZTATY WYRÓWNAWCZE

dla dzieci w wieku 11-15 lat

Twoje dziecko tygodniami zdane było na wykonywanie zadań wysłanych ze szkoły? Masz świadomość, że szkolne lekcje online odbywały się zbyt rzadko? Czujesz, że Twoje dziecko ma zaległości i boisz się jak poradzi sobie w kolejnej klasie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Warsztaty wyrównawcze, które pomogą przerobić zaległy materiał szkolny i nadrobić zaległości w zakresie języka angielskiego.

Myślisz, że od września nauczyciele w szkole państwowej zaczną nadrabiać materiał z okresu pandemii? Niestety, nie zrobią tego. Będą wymagać znajomości tego materiału, ponieważ obowiązuje ich podstawa programowa, którą muszą zrealizować, a która nie przewiduje nadrabiania lekcji po kilkumiesięcznej przerwie.

Chciałbyś pomóc swojemu dziecku, które przez wiele tygodni skazane był na izolację? Mówisz po angielsku, ale nie umiesz wytłumaczyć i przećwiczyć niektórych kwestii? A może nie znasz tego języka i nie wiesz jak wesprzeć swoje dziecko? Na warsztatach wyrównawczych profesjonalny lektor języka angielskiego przerobi zaległy materiał i objaśni wszystkie zawiłości językowe w ciekawy i atrakcyjny sposób.

1646
153150 Ou5tt9 733

Twoje dziecko dobrze radziło sobie z językiem angielskim, ale zdajesz sobie sprawę, że kilka miesięcy przerwy, która nastąpiła najpierw z powodu pandemii, a później wakacji, może doprowadzić do regresu w nauce? Rzeczywistość jest okrutna – gdy nie używamy języka obcego, stopniowo go zapominamy. Może to wywołać frustrację i niechęć dziecka do dalszej nauki.

Są wakacje i twoje dziecko nie chce się uczyć, mimo, że zdajesz sobie sprawę jak bardzo zajęcia wyrównawcze mu pomogą? A co jeśli prowadzimy lekcje zupełnie inaczej niż w szkole? Atrakcyjne zadania, zaskakujące materiały i gry językowe pozwalające szybko i skutecznie przyswoić wiedzę to tylko niektóre z technik jakimi się posługujemy.

Zastanawiasz się, czy to bezpieczne?

Oto jakie rozwiązania wprowadziliśmy:

Fan

Zakupiliśmy oczyszczacze powietrza do wszystkich sal. Usuwają one nie tylko wirusy, ale również alergeny, pyły i smog.

Virus

Zainwestowaliśmy w przenośne lampy dezynfekcyjne UV-C, które wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Są one wykorzystywane m.in w placówkach służby zdrowia.

Group

Organizujemy warsztaty wyrównawcze w małych grupach zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi zachowania dystansu społecznego.

School

Po każdej grupie sala zostanie dokładnie zdezynfekowana.

Cleanser

Używamy profesjonalnych preparatów do dezynfekcji powierzchni oraz środki ochrony osobistej.

Co oferują nasze warsztaty wyrównawcze?

  • zajęcia przez dwa tygodnie
  • 90 min. zajęć dziennie
  • małe grupy z podziałem na klasy
  • lekcje prowadzone przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora języka angielskiego
  • pomoc w nadrobieniu materiału szkolnego
  • ciekawa prezentacja treści
  • karty pracy, wykorzystanie narzędzi multimedialnych, prezentacje, gry i zabawy językowe oraz dyskusje

Warsztaty wyrównawcze to 900 minut intensywnej powtórki z języka angielskiego!

Uruchamiamy zapisy na następujące terminy:

06.07-17.07
20.07-31.07

Zastanawiasz się, czy zapisać swoje dziecko?

TERAZ ZAPISY W SPECJALNEJ, OBNIŻONEJ CENIE!

599 zł

499 zł

Logo2

Zapisz się!

2139194