Ruszyły zapisy na rok 2024/25 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

Pamiętasz, jak niewiele minęło od czasu, gdy Twoje dziecko wypowiedziało pierwsze słowo, do momentu, gdy mówiło już pełnymi zdaniami? Nie potrzebowało do tego ani wkuwania słówek ani znajomości gramatyki. Nie siedziało też godzinami w ławce. A mimo to już rok od pierwszego “ma-ma” prawdopodobnie potrafiło powiedzieć po polsku o wiele więcej, niż przeciętny Polak po angielsku po 12 latach nauki w szkole.

Skąd ta różnica?

Pewnie myślisz, że chodzi o to, że języka narodowego łatwiej nauczyć się niż języka obcego…

I masz rację. Ale to wcale nie znaczy, że Twoje dziecko nie może w podobny sposób nauczyć się języka angielskiego 🙂

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Małe dzieci chłoną język jak gąbka. Cały proces uczenia odbywa się u nich podczas zabawy.

Uczą się poprzez słuchanie i powtarzanie. Pewnie wiesz o czym mówię 🙂

Najpierw mówi się do nich, a one nic nie rozumieją, później reagują, ale wciąż milczą. Dopiero po jakimś czasie zaczynają wypowiadać pojedyncze słówka – namiętnie je przekręcając. Mylą końcówki, gubią sylaby. Poprawiasz je, a następnego dnia po raz kolejny słyszysz to samo “iszłam” 🙂

A potem nagle zdajesz sobie sprawę, że Twoje dziecko mówi już całymi zdaniami. Wielokrotnie złożonymi.

Chcesz, żeby podobnie było u Twojego dziecka z nauką języka angielskiego? W takim razie…

Poznaj
Teddy
Eddie

To fenomenalna metoda nauki maluchów, stworzona przez 3 mamy anglistki. Po latach prowadzenia szkół językowych miały dosyć realizowania programów, po których dzieci przez cały rok uczyły się zaledwie kilkunastu słów. I tak powstała metoda Teddy Eddie.

Uwielbiają ją nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Motywem przewodnim zajęć jest Miś Teddy Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego. Tego Twoje dziecko jeszcze nie widziało 🙂

Ale to nie wszystko. Jako jedna z niewielu metod przeznaczonych dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, Teddy Eddie bazuje na pełnym zanurzeniu w języku angielskim. Co to oznacza?

Że na naszych zajęciach po prostu nie używamy języka polskiego! W ten sposób tworzymy dla dziecka podobne warunki do nauki języka angielskiego, jakie miało, ucząc się języka polskiego.

Takie podejście przynosi zaskakujące efekty. Nasze obserwacje pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników – to dlatego zdecydowaliśmy się wdrażać tę metodę w naszej szkole.

Ale nie tylko my zauważamy różnicę. Często przychodzą do nas rodzice zaskoczeni tym, jak szybko ich dzieci zaczynają używać w codziennych sytuacjach nieznane dotąd słówka, a nawet zdania!

Tak było u mamy 3-letniej Nikol:

„Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!”

I teraz pomyśl, skoro efekty widać już u 3 letniego dziecka, które dopiero co w ogóle nauczyło się mówić… to jak dużo będzie potrafiło powiedzieć po angielsku Twoje dziecko w wieku 7 lat, po zajęciach prowadzonych metodą Teddy Eddie?!

No dobrze, ale może zastanawiasz się…

“Czy moje dziecko poradzi sobie na zajęciach prowadzonych w 100% w języku angielskim, skoro zna dziś po angielsku tylko pojedyncze słowa?”

Te Logo 1

Bez najmniejszego problemu!

Zajęcia Teddy Eddie zupełnie nie przypominają tego, jak wyglądają lekcje angielskiego w szkole.

Nauka języka jest sprytnie wpleciona w zabawę. Gry, piosenki, historyjki, słuchowiska, zabawy ruchowe, karty obrazkowe – wszystko to dobrane jest tak, by dziecko już od najmłodszych lat polubiło naukę angielskiego. I już na zawsze kojarzyło naukę angielskiego z czymś przyjemnym 🙂

Zdziwisz się, jak bardzo zachwycone będzie Twoje dziecko uczestnictwem w tych zajęciach!

Zresztą, nie wierz nam na słowo, odwiedź naszego Facebooka (Brilliant Szkoła Językowa) i zobacz jak wyglądają zajęcia oraz poczytaj, co o metodzie Teddy Eddie myślą rodzice. A potem zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Czym różni się Teddy Eddie od innych metod?

 • nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!
 • dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek
 • łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
 • CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
 • wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
 • bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
 • zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

*Materiały pochodzą od właściciela metody Teddy Eddie – www.edubears.pl

Te Lektor Z Dziećmi 2

Teddy Eddie START

2 - 3 lata

Misiowy angielski dla malucha to zanurzenie w języku, tak aby nauka była jak najbardziej naturalna.

Spodziewane efekty:

Dziecko nauczy się reagować na polecenia w języku angielskim i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki, rymowanki i bajeczki. Najważniejszym celem jest zaszczepienie w dziecku miłości do języka angielskiego.

Teddy Eddie Standard

4 - 5 lat

W tym wieku dzieci zwykle maja angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku obcym. my chcemy maksymalnie wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci, więc nasza nauka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku, dużo nagrań i słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach- to nasza definicja języka angielskiego dla przedszkolaków.

Spodziewane efekty:

 • pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach
 • będzie odgrywać scenki i grać w gry wymagające użycia języka obcego
 • będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku
 • kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta również pierwsze słówka, a nawet całe zdania.

Teddy Eddie ABC

6 lat

W tym wieku dzieci zwykle maja angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku obcym. my chcemy maksymalnie wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci, więc nasza nauka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku, dużo nagrań i słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach- to nasza definicja języka angielskiego dla przedszkolaków.

Spodziewane efekty:

 • pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach
 • będzie odgrywać scenki i grać w gry wymagające użycia języka obcego
 • będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku
 • kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta również pierwsze słówka, a nawet całe zdania.

Teddy Eddie Superhero

7 lat

Rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej to niezwykle ważny czas w życiu dziecka. Mnóstwo obowiązków, ale i świetny moment, aby wznieść naukę języka angielskiego na wyższy poziom.

Spodziewane efekty:

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Podręcznik

Zeszyt ćwiczeń (poziomy ABC i SCHOOL)

Poradnik dla rodziców

Dostęp do placu zabaw online z dostępem do wszystkich nagrań

Secret Booklet/ Secret Sentences

teczkę z rączką

upominek na zakończenie kursu

Dostęp do metody deDOMO (poziomy STANDARD i ABC

Te Standard Yellow Zestaw Kursanta

Co zawiera pakiet edukacyjny?

Co o zajęciach Teddy Eddie myślą rodzice?

Mama 4-letniej Laury

Mama 4-letniej Laury oceniła kurs na „szóstkę”, co ma wpływ na ocenę?

„Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”

Mama 6-letniego Mikołaja

Mama 6-letniego Mikołaja docenia:

„Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął”

Mama 6-letniej Oli i Kingi

Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim:

„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Mama 6-letniej Klary:

„Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

Mama 4-letniego Dominika

Mama 4-letniego Dominika ocenia kurs na „szóstkę”. Co ma na to wpływ? „Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

Sprawdź cenę kursu

Chcesz przetestować zajęcia zanim zapiszesz dziecko?

Boisz się, że Twój dwu- lub trzylatek nie będzie chciał uczestniczyć w zajęciach?

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową lub bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla maluszków!

Masz inne pytania?

Napisz do nas!