Logo2

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE

dla dzieci w wieku 6 - 11 lat

Chcesz zorganizować swojemu dziecku wakacje, ale obawiasz się o jego bezpieczeństwo? Przejrzałeś wiele oferty i wiele firm zachowuje się jakby sytuacja w ogóle nie uległa zmianie? Co przekona Cię, że Ty i Twoje dziecko możecie czuć się bezpiecznie?

Oto jakie rozwiązania wprowadziliśmy:

Fan

Zakupiliśmy oczyszczacze powietrza do wszystkich sal. Usuwają one nie tylko wirusy, ale również alergeny, pyły i smog.

Virus

Zainwestowaliśmy w przenośne lampy dezynfekcyjne UV-C, które wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Są one wykorzystywane m.in w placówkach służby zdrowia.

Group

Organizujemy warsztaty wyrównawcze w małych grupach zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi zachowania dystansu społecznego.

School

Po każdej grupie sala zostanie dokładnie zdezynfekowana.

Cleanser

Używamy profesjonalnych preparatów do dezynfekcji powierzchni oraz środki ochrony osobistej.

O68z3n0

Twoje dziecko spędziło wiele tygodni w izolacji? Widzisz, że tęskni za kolegami i ma dość nudy? Czy wiesz, że tak długie zamknięcie w domu może przyczynić się do tego, że  dziecko będzie odczuwać dojmujące poczucie osamotnienia? Ma to negatywny wpływ na jego psychikę, wywołuje frustrację, agresję, depresję, niszczy jego poczucie własnej wartości. Brak poczucia przynależności do grupy może przerodzić się w przejawianie zachować aspołecznych.

Nie masz z kim zostawić swojego dziecka w domu i chcesz, aby spędzało czas w bezpiecznym miejscu pod okiem profesjonalistów? Zapewniamy opiekę dwóch wykwalifikowanych opiekunów, którzy kipią pomysłami na ciekawe formy spędzania czasu podczas półkolonii.

Nie zdarzysz odebrać dziecka o 16? Powiedzą nam o tym, a zapewnimy mu dłuższą opiekę.

Skąd masz wiedzieć, że jest bezpiecznie? Na kilka dni przed swoim turnusem sprawdź nasz wpis do bazy wypoczynku na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej (wystarczy podać termin i wpisać miejscowość: Bibice). Aby dokonać takiego wpisu trzeba posiadać pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej, spełniać wytyczne sanepidu, uzyskać zaświadczenia o niekaralności opiekunów, a także przedstawić stosowne certyfikaty ukończenia przez nich kursów upoważniających do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji.

Dbasz o zbilansowaną dietę swojego dziecka? W czasie półkolonii zaserwujemy dwa posiłki, zdrowy obiad i podwieczorek, które zostaną dostarczone przez catering.

Twoje dziecko ma alergię lub specjalnie wskazania żywieniowe? Powiedz nam o tym przy zapisie, a zadbamy o odpowiednie posiłki dla niego. Co więcej, codziennie dostarczymy uczestnikom świeże owoce oraz wodę i soki.

Zapewnimy Twojemu dziecku wartościowo spędzony czas, różnorodne aktywności, kreatywne zabawy i dużo ruchu na świeżym powietrzu. Oto co przewiduje nasz program, którego tematem przewodnim w tym roku będą eksperymenty (w lipcu) i dookoła świata (w sierpniu):

Oto co przewiduje nasz program, którego tematem przewodnim w tym roku będą eksperymenty:

• profesjonalna opieka od 8 do 16
  • codziennie zajęcia z języka angielskiego w formie ciekawych projektów, zabaw ruchowych i gier
  • lekcja języka niemieckiego lub hiszpańskiego z naciskiem na poznanie kultury i obyczajów
  • eksperymenty dla dzieci jako forma atrakcyjnej nauki przez doświadczenie ( w lipcu) / zabawy i projekty o tematyce podróżniczej i kulturowej (w sierpniu)
  • zajęcia plastyczne z nauczycielką plastyki z wieloletnim doświadczeniem
  • zajęcia artystyczne z florystką
  • fitness dla dzieci z profesjonalną trenerką
  • zabawy na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie

Zastanawiasz się, czy zapisać swoje dziecko?

Pamiętaj, że w tym roku limit w grupie na półkolonii to tylko 12 osób!

Uruchamiamy zapisy na następujące terminy:

27.07-31.07

03.08-07.08

24.08-28.08

Półkolonie w Brilliant to mniej nudy, a więcej kreatywnej zabawy!

Każdy dzień to inne atrakcje, ciekawe zadania, zabawy w ogrodzie i projekty. Wszystkie wykonane prace plastyczne dzieci zabierają do domu, aby móc z dumą pochwalić się swoją twórczością.

Zwykle półkolonie mają w swoim programie wycieczki. Nie w tym roku. Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem zrezygnowaliśmy z wyjść poza obiekt, aby maksymalnie zminimalizować kontakt z przypadkowymi osobami. Na miejscu można się wspaniale bawić i poznawać świat.

Jeszcze nigdy tak bardzo jak w tym roku dzieci nie pragnęły kontaktu z rówieśnikami. Zapis na półkolonie to nie tylko nauka przez zabawę, lekcje języków obcych, zajęcia plastyczne i ruch na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim radość i szczęście dzieci.

TERAZ ZAPISY W SPECJALNEJ, OBNIŻONEJ CENIE!

Logo2

Zapisz się!