ul. Graniczna 85, 32-087 Bibice
biuro@szkolabrilliant.pl
503 791 391

Szkoła Brilliant zaprasza!

Misją naszej Szkoły jest efektywne nauczanie języka obcego dzieci, młodzież i dorosłych. Aby ją wypełnić, przygotowujemy ciekawe i angażujące zadania, które zachęcają Was do częstego posługiwania się językiem. Dbamy też, aby zajęcia były różnorodne; korzystamy z tablic interaktywnych, materiałów autentycznych, gier językowych oraz zabaw ruchowych. Stwarzamy przyjemną atmosferę na zajęciach, abyście wypowiadali się chętnie i bez stresu. Uświadamiamy Wam, że popełnianie błędów jest naturalne w procesie uczenia się, a dzięki praktyce można te błędy wyeliminować. Aby kurs przyniósł pożądane efekty, wymagamy systematycznego przygotowania do zajęć oraz aktywnego udziału w lekcjach. Cieszymy się z każdego Waszego sukcesu i pomagamy, gdy brakuje Wam motywacji. Szkoli Was kadra pełna pasji i nowych pomysłów, która stale podnosi swoje kwalifikacje. W naszej Szkole nauka języka nie jest przykrym obowiązkiem, ale przyjemnym doświadczeniem.

1 1 Szkoła Brilliant
english Szkoła Brilliant

Dlaczego powinieneś wybrać naszą szkołę?

01

Bo jest ciekawie!

Przygotowujemy ciekawe lekcje, wykorzystujemy materiały autentyczne, nagrania, krótkie filmy, podcasty i artykuły.

02

Bo jest fajnie!

Wysoko cenimy element zabawy w procesie uczenia się języków obcych, więc często korzystamy z interaktywnych gier językowych i edukacyjnych.

03

Bo jest nowocześnie!

Prowadzimy lekcje w nowoczesnych, przestronnych salach wyposażonych w tablice interaktywne i projektory

04

Bo jest profesjonalnie!

Lektorzy prowadzący kursy to wykwalifikowani pasjonaci nauczania języków z wieloma pomysłami na interesujące lekcje.