ul. Graniczna 85, 32-087 Bibice
biuro@szkolabrilliant.pl
503 791 391
Logo2

KONWERSACJE

dla młodzieży i dorosłych

Okres wakacji to niemal 3 miesiące przerwy. To bardzo długo i wiele można w tym czasie zapomnieć. Im dłużej i bardziej regularnie, a przy tym w przyjemny sposób będziesz uczyć się języka, tym łatwiej i bez niepotrzebnego stresu będziesz się w nim komunikować. Ważne jest zarówno dobranie odpowiedniej metody nauki, jak i zachowanie w niej ciągłości, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy ofertę tygodniowych konwersacji. Spotkaj się w niewielkiej grupie i rozmawiaj po angielsku na ciekawe, aktualne tematy. Graj w gry językowe, dyskutuj i wyrażaj opinie. Konwersacje wakacyjne to wspaniały sposób na uzupełnienie kursów językowych, na przypomnienie słownictwa, wyrażeń i zwrotów.

143798 Otc0rd 727
2597271 1

Boisz się odezwać i popełnić błąd? Konwersacje są świetną metodą na „rozgadanie się”. Dbamy o miłą i niezobowiązującą atmosferę. Wiemy, że błędy są nieuniknione w procesie nauki języka obcego. Część zajęć będzie odbywała się na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie.

W trakcie zajęć posiłkujemy się materiałami autentycznymi: artykułami, prezentacjami multimedialnymi, fragmentami filmów, programów TV, reklam, podcastów, co umożliwia kontakt z naturalnym językiem w rzeczywistych sytuacjach. Wykorzystujemy  także gry i zabawy komunikacyjne, które dostarczają różnych bodźców, umacniają motywację i  pobudzają różne zmysły. Wprowadzają one element humoru, rozluźniają atmosferę w grupie i są świetną metodą na powtórkę.

Praca w czasie zajęć organizowana jest na wiele sposobów m.in. praca indywidualna, w parach, w grupach, debaty, dyskusje i prezentacje. Z pewnością nigdy nie jest nudno i maksymalnie wykorzystasz spędzony u nas czas.

Wśród tematów znajdziesz między innymi: creativity, teenage rebellion, stereotypes, alternative lifestyles, the power of advertising oraz unusual jobs.

 

Na każdych zajęciach będziemy dyskutować na tematy społeczne i kulturowe, oglądać krótki materiał filmowy: reklama, kampania społeczna lub reportaż prezentujący życie zwykłych „niezwykłych ludzi” z całego świata. Nie zabraknie rozgrzewkowych gier językowych, kart konwersacyjnych, pracy w parach i grupach. Gramatyka pójdzie w odstawkę, chyba ze akurat w materiałach pojawia się jakieś ciekawe zagadnienia, na które zwrócimy uwagę. Nacisk będzie na swobodną rozmowę, płynność i poszerzanie słownictwa (nauka w maturalnym kontekście).

Konwersacje wakacyjne trwają tydzień, codziennie 90 minut.

Uruchamiamy zapisy na następujące terminy:

05.07 - 09.07 godz. 18:00-19:30 poziomy A2/B1

12.07 - 16.07 godz. 18:00-19:30 poziomy B2/C1

TERAZ TYGODNIOWE KONWERSACJE W NAJLEPSZEJ CENIE!

249 zł

Logo2

Zapisz się!

2139194