JĘZYK HISZPAŃSKI

Uczysz się lub płynnie posługujesz się już angielskim, ale czujesz że znajomość jednego języka może okazać się niewystarczająca? Często spędzasz wakacje za granicą? Jesteś ciekawy świata i lubisz nowe wyzwania? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy Cię na kurs języka hiszpańskiego!

Hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie – w tym rankingu wyprzedził nawet angielski, który uplasował się na trzecim miejscu. Wciąż rośnie także liczba osób uczących się tego języka. To właśnie dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę i otworzyć kursy dla dzieci i dorosłych na podstawowym i średniozaawansowanym poziomie.

JAK UCZYMY?

W Brilliant stawiamy na komunikację. Już od pierwszych lekcji nasi lektorzy starają się prowadzić zajęcia wyłącznie w j. hiszpańskim i organizować jak najwięcej aktywności, w których to kursanci będą mogli zabrać głos. Choć doskonalimy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie), to na mówienie kładziemy największy nacisk. Na zajęciach dla dorosłych i młodzieży będziesz uczestniczył w rozmowach w parach i dyskusjach grupowych, podczas których w praktyczny sposób przećwiczysz nowopoznany materiał. Jeśli na kurs zapiszesz swoje dziecko, możesz być pewien, że na każdych zajęciach będzie ono mówiło po hiszpańsku podczas organizowanych gier i zabaw językowych oraz odgrywaniu scenek sytuacyjnych (np. w sklepie, w hotelu).

Praktyczną naukę języka umożliwiają nam kameralne, maksymalnie 6-osobowe grupy. Dzięki temu, że spotykamy się w mniejszym, niż w większości szkół językowych gronie, mamy możliwość maksymalnie dopasować program kursu do potrzeb jego uczestników. Przykładowo, jeśli kursanci zgłoszą lektorowi, że hiszpańskiego uczą się głównie po to, aby swobodnie porozumiewać się na wakacjach, będzie on mógł przygotowywać dodatkowe materiały związane z turystyką, które pozwolą zbliżyć się do upragnionego celu. W Brilliant nie uczymy się tylko z podręcznikami.

NOWE TECHNOLOGIE

Uważamy, że dobry podręcznik znacznie usprawnia proces nauki, ale nie może być jedynym narzędziem pracy. Chętnie korzystamy więc z nowych technologii (wszystkie nasze sale wyposażone są w tablice interaktywne) oraz materiałów autentycznych (w zależności od poziomu i wieku kursanta są to reklamy, bajki, zwiastuny filmów, fragmenty wiadomości, czy artykuły z prasy hiszpańskojęzycznej). Wszystko po to, żeby nasi kursanci mieli jak najczęstszy kontakt z żywym językiem, używanym w naturalnym kontekście.

Jeśli uczyłeś się już z nami angielskiego, wiesz, że możesz spodziewać się angażujących i efektywnych zajęć prowadzonych w miłej atmosferze. Jeśli nie uczestniczyłeś dotychczas w kursach Brilliant, zadzwoń, umów się na sptokanie i dowiedz się o nas więcej! ¡Hasta la vista!

CO OFERUJEMY?

Fast Forward

kursy na poziomie podstawowym i średniozaawansowany

test diagnostyczny

małe, maksymalnie 6-osobowe grupy

Fast Forward

zajęcia od września do czerwca

spotkania raz w tygodniu na 2 lekcje

68 lekcji w ciągu roku

dostęp do dziennika elektronicznego

Fast Forward

kursy nastawione na komunikację i rozwijanie umiejętności językowych niezbędnych w codziennym życiu

Fast Forward

różne formy pracy z wykorzystaniem materiałów autentycznych, gier i zabaw językowych

Fast Forward

liczne materiały dodatkowe przygotowywane przez lektorów

Fast Forward

świadectwo ukończenia kursu na określonym poziomie

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, uczniów, opiekunów i pracowników przygotowaliśmy się na nowy rok szkolny w czasie pandemii:

• Zakupiliśmy oczyszczacze powietrza do wszystkich sal. Usuwają one nie tylko wirusy, ale również alergeny, pyły i smog.
  • Zainwestowaliśmy w przenośne lampy dezynfekcyjne UV-C, które wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Są one wykorzystywane m.in w placówkach służby zdrowia.
  • Organizujemy zajęcia w małych grupach.
  • Używamy profesjonalnych preparatów do dezynfekcji powierzchni, a przy wejściu do szkoły znajduje się dezynfekator łokciowy.
  • Zleciliśmy kancelarii adwokackiej opracowanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi GIS, które zostały wysłane i zaakceptowane przez sanepid.
Gwarancja Bezpieczenstwa 1
Gwarancja Satysfakcji 1

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Boisz się, że zajęcia nie spodobają się Twojej córce lub synowi? Nie musisz, ponieważ dajemy Ci gwarancję satysfakcji, która oznacza, że do 30 dni od pierwszych zajęć możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z kursu. Co więcej, oddamy Ci pieniądze. W takiej sytuacji prosimy tylko o informację, co Tobie lub Twojemu dziecku się nie podobało, abyśmy mogli jeszcze bardziej ulepszyć nasze usługi w przyszłości!

Sprawdź cenę kursu

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ!