Chcesz

• by Twoje dziecko miało dodatkową motywację, do nauki angielskiego?
  • pomóc zwiększyć mu jego pewność siebie?
  • by podczas rekrutacji na studia i do pracy miało przewagę nad innymi kandydatami?

Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać ścieżkę nauki Cambridge w szkole Brilliant

Przygotowuje do egzaminów uznawanych na całym świecie.

Egzaminy Cambridge to najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny sposób na potwierdzenie swojej znajomości języka angielskiego. W przypadku ścieżki Cambridge Twoje dziecko zyskuje niepodważalny dowód na to, że osiągnęło konkretny poziom znajomości języka. Certyfikaty Cambridge uznawane są przez ponad 20000 instytucji na całym świecie, a ten sam test piszą dzieci na całym świecie, w Polsce, Japonii czy Tanzanii!

Zwiększa wiarygodność podczas starania się o pracę.

Który kandydat do pracy przekonałby Cię bardziej na etapie zapoznawania się z CV? Ten, który jak większość osób wpisał sobie “poziom średniozaawansowany”, czy ten, który ma udokumentowaną “znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – potwierdzoną egzaminem FCE”? No właśnie… to jest ta sytuacja, w której “papier” robi robotę!

Uczy pewności siebie.

Osobie, która oswoi się z formą egzaminu, będzie łatwiej podchodzić do podobnych wyzwań w przyszłości. Egzamin ósmoklasisty czy matura nie sprawią Twojemu dziecku najmniejszych problemów!

Poprawia motywację i uczy samodyscypliny.

Wyznaczanie sobie ambitnych celów, to wg wielu autorytetów w temacie uczenia się warunek konieczny do pobudzenia motywacji. Nic dziwnego. Pomyśl, która osoba ma większe szanse na sukces – ta która za cel postawi sobie “nauczyć się języka angielskiego”, czy ta, której celem będzie “zdać egzamin FCE, który potwierdzi znajomość angielskiego na poziomie B2”?

Jasno określona ścieżka egzaminacyjna, to gwarancja osiągnięcia jasno sprecyzowanych celów językowych. A nic tak nie mobilizuje do systematycznej nauki, jak perspektywa zbliżającego się egzaminu!

+100 do samooceny.

Jeśli małe sukcesy potrafią sprawić nam tyle satysfakcji i dopiąć nam skrzydła, to jak zadowolone z siebie będzie Twoje dziecko, gdy zda prestiżowy egzamin Cambridge? Przygotowywany przez zespół profesjonalistów uniwersyteckich i sprawdzany w Wielkiej Brytanii!

Potwierdza znajomość języka w 4 obszarach.

Egzaminy Cambridge sprawdzają wszystkie cztery zdolności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie, które są niezbędne do sprawnego posługiwania się językiem angielskim. Twoje dziecko będzie mieć pewność, że nie tylko rozumie, co się do niego mówi, ale potrafi dogadać się po angielsku w każdej sytuacji. I będzie miało na to dowód, bo w porównaniu do matury z angielskiego, która z roku na rok jest coraz prostsza, poziom Egzaminów Cambridge jest taki sam od lat!

Tej umiejętności nikt już nie odbierze.

Certyfikaty Cambridge English nie tracą ważności. Twoje dziecko już zawsze będzie mogło chwalić się znajomością języka na konkretnym poziomie. Na zawsze pozostanie mu też w głowie, że “udało mi się to osiągnąć”!

Często zadawane pytania

Czy w Waszej szkole przygotowujecie do egzaminów Cambridge - B2 First (dawne FCE) oraz C1 Advanced (dawne CAE)?

Tak 🙂 Jesteśmy akredytowanym Preparation Centre, gdzie przygotowujemy uczniów -dzieci, młodzież i dorosłych – do egzaminów Cambridge na różnych poziomach. W naszej siedzibie organizowane są także egzaminy, nad którymi czuwa zewnętrzna komisja. Wszystko załatwisz w jednym miejscu!

Dlaczego przygotowanie do egzaminów Cambridge to najlepszy sposób na udokumentowanie znajomości języka?

Egzaminy Cambridge są uznawane na całym świecie. Są przygotowywane (i sprawdzane!) w Wielkiej Brytanii. Otwierają drzwi do najlepszych uczelni i pomagają w zdobyciu lepszej pracy. Jego wyniki mogą też być wpisane na świadectwie w rubryce „osiągnięcia dodatkowe”.

Czy wybierając ścieżkę Cambridge w Waszej szkole muszę się jakoś specjalnie przygotowywać do egzaminu?

NIE – ukończenie naszego kursu na danym poziomie daje możliwość przystąpienia do egzaminu Cambridge potwierdzającego zdobyte umiejętności. Egzaminy są również sprawdzianem dla szkoły, ponieważ wystawiamy nie tylko uczniów, ale również siebie na niezależną ocenę międzynarodowej instytucji.

Jak często można przystąpić do egzaminu?

Co 2 lata można potwierdzać zdobycie kolejnego poziomu, w razie wątpliwości ostateczną decyzję należy skonsultować z nauczycielem w naszej szkole.

Zobacz ile zyskasz zapisując dziecko na kurs

Masz pytania?

Napisz do nas!