Ruszyły zapisy na rok 2024/25 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

KURSY DLA MŁODZIEŻY

W WIEKU 12-19 LAT

“Gdybym tylko znała angielski, dostałabym tę pracę…”

Jeśli szukasz zajęć z języka angielskiego, na których Twoje dorastające dziecko nie tylko dobrze przygotuje się do egzaminów, ale przede wszystkim przełamie barierę językową i nauczy się swobodnie rozmawiać…

… to mamy dobrą wiadomość. Nie musisz dalej szukać! Poznaj…

11 powodów,

dla których Ty i Twoje dziecko pokochacie zajęcia w szkole Brilliant!

Stawiamy na mówienie

Co z tego, że Twoje dziecko będzie znało słówka czy gramatykę, jeśli nie będzie potrafiło dogadać się po angielsku w szkole, w pracy czy w podróży? Właśnie dlatego kursy w Szkole Brilliant tworzone są w oparciu o metodę komunikacyjną. Co to oznacza? Że na naszych zajęciach, oprócz nauki czytania i pisania, dajemy jak najwięcej okazji do mówienia. I to już od pierwszej lekcji!

Zajęcia prowadzimy po angielsku, a nie po polsku

Im więcej kontaktu z językiem ma Twoje dziecko, tym szybciej przestawi się na myślenie w tym języku. Dlatego w trakcie lekcji większość poleceń podajemy w języku angielskim. Polskiego używamy wyłącznie wtedy, gdy trzeba wyjaśnić zawiłe lub niezrozumiałe treści.

Nie podcinamy skrzydeł

Trzymamy się zasady, by nie poprawiać każdego błędu, a jedynie te, które zaburzają zrozumienie wypowiadanych zdań. Dlaczego? Ponieważ częste wtrącanie się nauczyciela podczas wypowiedzi wywołuje u ucznia niechęć i wpływa na jego spadek motywacji. A tego nie chcemy!

Pomagamy przełamać barierę językową

Braki w języku angielskim Polacy odczuwają najmocniej w momencie starania się o lepszą pracę. Ale wtedy zwykle jest już za późno na nadrabianie zaległości językowych. Nasi absolwenci nie mają z tym problemu – na zajęciach mają tyle okazji do mówienia, że rozmowa po angielsku jest dla nich czymś naturalnym. W ten sposób odchodzi im w życiu sporo stresu!

Śledzimy postępy

Pod koniec każdego semestru nasi uczniowie piszą test kontrolny. W ten sposób nie tylko na bieżąco mogą przyglądać się swoim postępom, ale budują też pewność siebie. Każdy kolejny zdany test przybliża ich do zdanego egzaminu w szkole i zdobycia dobrej pracy!

Zajęcia dopasowane do zmieniającego się świata

Nasi uczniowie chcą uczyć się angielskiego nie tylko po to, by świetnie zdać egzamin czy znaleźć dobrą pracę. Chcą rozumieć filmy na youtube w oryginalne. Chcą dobrze dogadywać się podczas podróży zagranicznych. Dlatego na zajęciach nie ograniczamy się tylko do podręczników. Pokazujemy im z życia wzięte przykłady użycia języka – w filmikach, reklamach, audycjach radiowych, wywiadach… Dobre osłuchanie się z językiem, to podstawa do rozumienia angielskiego!

Maksymalnie 9 osób na zajęciach

Przemyślane metody nauczania na naszych kursach pozwalają  na maksymalne i szybkie efekty w grupie dzięki interakcjom z innymi kursantami, pracy w parach i podgrupach. Nowy materiał opanowują znacznie szybciej, niż kursanci indywidualni!

Systematyczność cenimy bardziej niż perfekcję

Wiemy jak wygląda nauka w szkole państwowej. I wiemy, jakie zaległości potrafią mieć dzieci i młodzież, uczące się języka w kilkunasto-, a nawet ponad dwudziestoosobowych grupach. Dlatego od naszych uczniów (zwłaszcza tych nowych) nie wymagamy perfekcji, a jedynie systematyczności i pracowitości. Tyle wystarczy, by szybko zauważyć postępy w nauce!

Na ostateczną decyzję masz czas do 10 września

Na wypadek gdyby zmieniły Wam się plany, możesz z nich zrezygnować do 10 września, a my zwrócimy Ci każdą nadpłaconą złotówkę bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Mamy określoną ścieżkę rozwoju kursanta

Ścieżka rozwoju standardowa oraz Cambridge daje Ci informacje w którym miejscu rozwoju językowego jest Twoje dziecko i kiedy znajdzie się na satysfakcjonującym poziomie.

11. NOWOŚĆ!

Teraz w naszej szkole możesz wybrać także zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge!

Dowiedz się więcej jak skorzysta na tym Twoje dziecko.

Co jeszcze warto wiedzieć o zajęciach w szkole Brilliant?

  • lekcje 1x 90 min. lub 2x 60 min. w tygodniu do wyboru w zależności od poziomu i ścieżki
  • wraz z zapisem dziecka na zajęcia zyskujesz dostęp do dziennika online, w którym możesz sprawdzić obecność, a także zakres przerobionego materiału
  • lekcje prowadzone są w nowoczesnych, czystych salach, wyposażonych w tablice interaktywne
  • na koniec roku, Twoje dziecko otrzyma świadectwo ukończenia kursu na określonym poziomie

Sprawdź cenę kursu

Często zadawane pytania

Jak mogę zweryfikować rezultaty kursu?

W naszej szkole rodzice otrzymują przy zapisie tematykę zajęć i zakres omawianych zagadnień oraz spis umiejętności, które zdobędzie uczeń w trakcie jego trwania. Pod koniec każdego semestru kursanci piszą test kontrolny.

Co jeśli dziecko będzie chore? Jak wtedy nadrobić zaległości?

Wszyscy nasi kursanci lub ich opiekunowie w dniu zapisu otrzymują dostęp do dzienniku elektrycznego, w którym można kontrolować obecności, sprawdzić zakres omawianego materiału oraz postępy kursanta.  W przypadku dłuższej nieobecności można umówić się na konsultacje z lektorem, aby przekazał co trzeba nadrobić i w jaki sposób.

Jak zagwarantować swojemu dziecku miejsce w grupie?

Jeśli do końca czerwca podpiszesz z nami umowę, to nie tylko zarezerwujemy Twojemu dziecku miejsce w grupie… ale dostaniesz od nas jeszcze rabat w wysokości 50 zł na pakiet edukacyjny! Taniej już nie będzie.

Jak wybrać kurs najbardziej dopasowany do moich potrzeb?

Najlepiej skontaktować się z nami, umówimy się na spotkanie, aby lepiej poznać Twoje oczekiwania i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, poprosimy o napisanie odpowiedniego testu językowego oraz przeprowadzimy krótką rozmowę po angielsku.

Jak zapisać się na kurs?

Na kurs można zapisać się przez formularz kontaktowy, pisząc maila na biuro@szkolabrilliant.pl lub dzwoniąc do naszego biura: 503791391. Po zweryfikowaniu poziomu zaprezentujemy dostępne godziny zajęć. Jeśli nie wiesz jaki będzie plan lekcji Twojego dziecka od nowego roku szkolnego to wciąż możesz je do nas zapisać, a w razie potrzeby zmienimy grupę we wrześniu. A jeśli żadna z podanych godzin nie będzie odpowiednia, to pamiętaj, że do 15 września możesz zrezygnować z kursu bez żadnych konsekwencji.

Jak wygląda test poziomujący?

Test na stronie internetowej to zbiór pytań otwartych i zamkniętych. Jeśli chcesz umówić się z metodykiem w naszej szkole, to Twoje dziecko czeka również krótka rozmowa po angielsku. Ale bez stresu. Chcemy po prostu wiedzieć co już umie, a czego jeszcze musimy je nauczyć.

Kiedy rozpoczyna i kończy się kurs?

Kursy rozpoczynają się 23 września. Bez względu na przypadające święta i dni wolne, ilość lekcji jest taka sama dla każdej grupy na danym poziomie i wynika z umowy

Czy dziecko może dołączyć do grupy w trakcie trwania semestru?

Jeśli tylko jest w niej miejsce to oczywiście. Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty daje kursy kontynuowany przez cały rok szkolny i systematyczne przygotowanie do zajęć.

W jakich dniach i godzinach odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się popołudniami – zwykle zaczynamy ok 15:00 i kończymy ok 20:00. Młodsi kursanci zazwyczaj mają lekcje wcześniej.

Kim są lektorzy prowadzący zajęcia?

Są to osoby ze znakomita znajomością języka angielskiego oraz metodyki nauczania. Charakteryzuje ich też pasja i zaangażowanie. Więcej o każdym lektorze możesz dowiedzieć się z zakładki „Nasza Kadra”. Dodajemy w tym miejscu informacje o każdym nowym członku naszego zespołu.

Czy Szkoła korzysta z podręczników?

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw takich jak Macmillan, Oxford, Express Publishing czy Pearson. Poza książką dzieci korzystają z aplikacji multimedialnej w domu, aby móc w przyjemny sposób utrwalić zdobyta na lekcjach wiedzę. Zestaw podręczników wchodzi w skład pakietu edukacyjnego, który kursanci zakupują na początku kursu

Czy koszt pakietu edukacyjnego jest wliczony w cenę kursu?

Cena kursu nie obejmuje  pakietu edukacyjnego. Kursanci kupują dodatkowo pakiet edukacyjny na początku roku szkolnego lub kiedy dołączają do zajęć. W jego skład wchodzi: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, dostęp do platformy multimedialnej, poręczna teczka, zestaw do notowania oraz dodatkowe materiały przygotowywane przez lektora w czasie trwania kursu.

Czy pakiet edukacyjny można zakupić w Szkole?

Tak, pakiet edukacyjny jest nieodłączną częścią kursu i należy go zakupić w naszej szkole w momencie dołączenia do grupy.

Nie zwlekaj i zapisz dziecko na kurs do końca czerwca, aby uzyskać 50 zł zniżki na pakiet edukacyjny!

Przy zapisie do końca czerwca płatność jest rozłożona na 10 rat!

Boisz się co będzie jeśli lekcje szkolne będą kolidowały z zajęciami u nas? Przed rozpoczęciem kursów, czyli do 10 września możesz skorzystać z bezkosztowej rezygnacji!
Wypełnij formularz, a my zadzwonimy do Ciebie!

Poproś swoje dziecko o rozwiązanie testu językowego

Umów się na bezpłatną rozmowę w Szkole Brilliant