ul. Graniczna 85, 32-087 Bibice
biuro@szkolabrilliant.pl
503 791 391

KURSY DLA MŁODZIEŻY

W WIEKU 12-19 LAT

“Gdybym tylko znała angielski, dostałabym tę pracę…”

Jeśli szukasz zajęć z języka angielskiego, na których Twoje dorastające dziecko nie tylko dobrze przygotuje się do egzaminów, ale przede wszystkim przełamie barierę językową i nauczy się swobodnie rozmawiać…

… to mamy dobrą wiadomość. Nie musisz dalej szukać! Poznaj…

10 powodów,

dla których Ty i Twoje dziecko pokochacie zajęcia w szkole Brilliant!

Stawiamy na mówienie

Co z tego, że Twoje dziecko będzie znało słówka czy gramatykę, jeśli nie będzie potrafiło dogadać się po angielsku w szkole, w pracy czy w podróży? Właśnie dlatego kursy w Szkole Brilliant tworzone są w oparciu o metodę komunikacyjną. Co to oznacza? Że na naszych zajęciach, oprócz nauki czytania i pisania, dajemy jak najwięcej okazji do mówienia. I to już od pierwszej lekcji!

Zajęcia prowadzimy po angielsku, a nie po polsku

Im więcej kontaktu z językiem ma Twoje dziecko, tym szybciej przestawi się na myślenie w tym języku. Dlatego w trakcie lekcji większość poleceń podajemy w języku angielskim. Polskiego używamy wyłącznie wtedy, gdy trzeba wyjaśnić zawiłe lub niezrozumiałe treści. Osobom powyżej poziomu B1 proponujemy zajęcia z Native Speakerem.

Nie podcinamy skrzydeł

Trzymamy się zasady, by nie poprawiać każdego błędu, a jedynie te, które zaburzają zrozumienie wypowiadanych zdań. Dlaczego? Ponieważ częste wtrącanie się nauczyciela podczas wypowiedzi wywołuje u ucznia niechęć i wpływa na jego spadek motywacji. A tego nie chcemy!

Pomagamy przełamać barierę językową

Braki w języku angielskim Polacy odczuwają najmocniej w momencie starania się o lepszą pracę. Ale wtedy zwykle jest już za późno na nadrabianie zaległości językowych. Nasi absolwenci nie mają z tym problemu – na zajęciach mają tyle okazji do mówienia, że rozmowa po angielsku jest dla nich czymś naturalnym. W ten sposób odchodzi im w życiu sporo stresu!

Śledzimy postępy

Pod koniec każdego semestru nasi uczniowie piszą test kontrolny. W ten sposób nie tylko na bieżąco mogą przyglądać się swoim postępom, ale budują też pewność siebie. Każdy kolejny zdany test przybliża ich do zdanego egzaminu w szkole i zdobycia dobrej pracy!

Zajęcia dopasowane do zmieniającego się świata

Nasi uczniowie chcą uczyć się angielskiego nie tylko po to, by świetnie zdać egzamin czy znaleźć dobrą pracę. Chcą rozumieć filmy na youtube w oryginalne. Chcą dobrze dogadywać się podczas podróży zagranicznych. Dlatego na zajęciach nie ograniczamy się tylko do podręczników. Pokazujemy im z życia wzięte przykłady użycia języka – w filmikach, reklamach, audycjach radiowych, wywiadach… Dobre osłuchanie się z językiem, to podstawa do rozumienia angielskiego!

Maksymalnie 8 osób na zajęciach

Im mniejsza grupa, tym więcej uwagi każdemu uczniowi poświęci nauczyciel. A to przekłada się na więcej okazji do mówienia i szybsze postępy w nauce. Dlatego nasze zajęcia dla najmłodszych odbywają się w grupach do 8 osób!

Systematyczność cenimy bardziej niż perfekcję

Wiemy jak wygląda nauka w szkole państwowej. I wiemy, jakie zaległości potrafią mieć dzieci i młodzież, uczące się języka w kilkunasto-, a nawet ponad dwudziestoosobowych grupach. Dlatego od naszych uczniów (zwłaszcza tych nowych) nie wymagamy perfekcji, a jedynie systematyczności i pracowitości. Tyle wystarczy, by szybko zauważyć postępy w nauce!

Na ostateczną decyzję masz czas do 30 września

Na wypadek gdyby zajęcia nie przypadły Ci do gustu albo nie spodobały się Twojemu dziecku, możesz z nich zrezygnować do końca września. Jeśli w tym czasie uznasz, że zajęcia nie są warte Twoich pieniędzy, bez dodatkowych pytań zwrócimy Ci każdą wydaną złotówkę.

Mamy określoną ścieżkę rozwoju kursanta

Ścieżka rozwoju standardowa oraz Cambridge daje Ci informacje w którym miejscu rozwoju językowego jest Twoje dziecko i kiedy znajdzie się na satysfakcjonującym poziomie.

11. NOWOŚĆ!

Teraz w naszej szkole możesz wybrać także zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge!

Dowiedz się więcej jak skorzysta na tym Twoje dziecko.

Co jeszcze warto wiedzieć o zajęciach w szkole Brilliant?

  • 64 lekcje w ciągu roku
  • lekcje 1x lub 2x w tygodniu – do wyboru
  • wraz z zapisem dziecka na zajęcia zyskujesz dostęp do dziennika online, w którym możesz sprawdzić obecność, a także zakres przerobionego materiału
  • lekcje prowadzone są w nowoczesnych, czystych i zdezynfekowanych salach, wyposażonych w tablice interaktywne
  • na koniec roku, Twoje dziecko otrzyma świadectwo ukończenia kursu na określonym poziomie

Sprawdź cenę kursu

Często zadawane pytania

Jak mogę zweryfikować rezultaty kursu?

W naszej szkole rodzice otrzymują przy zapisie tematykę zajęć i zakres omawianych zagadnień oraz spis umiejętności, które zdobędzie uczeń w trakcie jego trwania. Pod koniec każdego semestru kursanci piszą test kontrolny.

Co jeśli dziecko będzie chore? Jak wtedy nadrobić zaległości?

Wszyscy nasi kursanci lub ich opiekunowie w dniu zapisu otrzymują dostęp do dzienniku elektrycznego, w którym można kontrolować obecności, sprawdzić zakres omawianego materiału oraz postępy kursanta. 

Jak zagwarantować swojemu dziecku miejsce w grupie?

Jeśli do końca lipca podpiszesz z nami umowę, to nie tylko zarezerwujemy Twojemu dziecku miejsce w grupie… ale dostaniesz od nas jeszcze rabat w wysokości 100 zł! Taniej już nie będzie.

Jak wybrać kurs najbardziej dopasowany do moich potrzeb?

W naszej szkole rodzice otrzymują przy zapisie tematykę zajęć i zakres omawianych zagadnień oraz spis umiejętności, które zdobędzie uczeń w trakcie jego trwania. Pod koniec każdego semestru kursanci piszą test kontrolny.

Jak zapisać się na kurs?

Na kurs można zapisać się przez formularz kontaktowy, pisząc maila lub dzwoniąc do naszego biura. Po zweryfikowaniu poziomu zaprezentujemy dostępne godziny zajęć. Jeśli nie wiesz jaki będzie plan lekcji Twojego dziecka od nowego roku szkolnego to wciąż możesz je do nas zapisać! Po prostu we wrześniu dołączymy do umowy aneks. A jeśli żadna z podanych godzin nie będzie odpowiednia, to pamiętaj, że do końca września można zrezygnować z kursu bez żadnych konsekwencji.

Jak wygląda test poziomujący?

Test na stronie internetowej to zbiór pytań otwartych i zamkniętych. Jeśli chcesz umówić się z metodykiem w naszej szkole, to Twoje dziecko czeka również krótka rozmowa po angielsku. Ale bez stresu. Chcemy po prostu wiedzieć co już umie, a czego jeszcze musimy je nauczyć.

Kiedy rozpoczyna i kończy się kurs?

Kursy rozpoczynają się we wrześniu – zwykle w drugim lub trzecim tygodniu. Bez względu na przypadające święta i dni wolne, ilość lekcji jest taka sama dla każdej grupy.

Czy dziecko może dołączyć do grupy w trakcie trwania semestru?

Jeśli tylko jest w niej miejsce to oczywiście. Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty daje kursy kontynuowany przez cały rok szkolny i systematyczne przygotowanie do zajęć.

W jakich dniach i godzinach odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się popołudniami – zwykle zaczynamy ok 15:00 i kończymy ok 20:00. Młodsi kursanci zazwyczaj mają lekcje wcześniej.

Kim są lektorzy prowadzący zajęcia?

Są to osoby ze znakomita znajomością języka angielskiego oraz metodyki nauczania. Charakteryzuje ich też pasja i zaangażowanie. Więcej o każdym lektorze możesz dowiedzieć się z zakładki „Nasza Kadra”. Dodajemy w tym miejscu informacje o każdym nowym członku naszego zespołu.

Czy Szkoła korzysta z podręczników?

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw takich jak Macmillan, Oxford czy National Geographic. Poza książką dzieci korzystają z aplikacji multimedialnej w domu, aby móc w przyjemny sposób utrwalić zdobyta na lekcjach wiedzę.

Czy koszt podręcznika jest wliczony w cenę kursu?

Cena kursu nie obejmuje podręcznika i trzeba go zakupić dodatkowo.

Czy podręcznik można zakupić w Szkole?

Nie zamawiamy podręczników do Szkoły, ale wysyłamy link do sklepu internetowego. Na wiele książek oferujemy także sporą zniżkę.

Podpisz z nami umowę przed rozpoczęciem roku szkolnego i zarezerwuj miejsce w grupie!

Zapłać jedną płatnością i zaoszczędź 80 zł!

Boisz się co będzie do września? Przez pierwsze dwa tygodnie kursu możesz z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji, a my zwrócimy Ci pieniądze!
Wypełnij formularz, a my zadzwonimy do Ciebie!

Formularz rejestracji

Poproś swoje dziecko o rozwiązanie testu językowego

Umów się na bezpłatną rozmowę w Szkole Brilliant

Formularz rejestracji