Ruszyły zapisy na rok 2023/24 Więcej informacji
503 791 391
531 691 865

KURSY DLA DZIECI

W WIEKU 8-11 LAT

Zdajesz sobie sprawę, że znajomość języka angielskiego to podstawa i chcesz ułatwić swojemu dziecku naukę, aby mogło się swobodnie komunikować w każdej sytuacji? Pragniesz, by Twoje dziecko uczyło się z przyjemnością i chętnie uczestniczyło w zajęciach językowych?

Oto 11 powodów,

dla których Ty i Twoje dziecko pokochacie zajęcia w szkole Brilliant!

Stawiamy na mówienie

Co z tego, że Twoje dziecko będzie znało słówka czy gramatykę, jeśli nie będzie potrafiło dogadać się po angielsku w szkole, w pracy czy w podróży? Właśnie dlatego kursy w Szkole Brilliant tworzone są w oparciu o metodę komunikacyjną. Co to oznacza? Że na naszych zajęciach, oprócz nauki czytania i pisania, dajemy jak najwięcej okazji do mówienia. I to już od pierwszej lekcji! 

Zajęcia prowadzimy po angielsku, a nie po polsku

Im więcej kontaktu z językiem ma Twoje dziecko, tym szybciej zacznie go przyswajać. Dlatego w trakcie lekcji większość poleceń podajemy dzieciom w języku angielskim. Polskiego używamy wyłącznie wtedy, gdy trzeba wyjaśnić zawiłe lub niezrozumiałe treści. 

Nie podcinamy skrzydeł

Trzymamy się zasady, by nie poprawiać każdego błędu dzieci, a jedynie te, które zaburzają zrozumienie wypowiadanych zdań. Dlaczego? Ponieważ częste wtrącanie się nauczyciela podczas wypowiedzi wywołuje u ucznia niechęć i wpływa na jego spadek motywacji. A tego nie chcemy! 

Pomagamy przełamać barierę językową

Nie chcemy zostawiać tego na późniejsze lata… Naszym celem jest to, by Twoje dziecko jak najszybciej oswoiło się z językiem angielskim. A przede wszystkim nie bało się mówić. To zaoszczędzi dzieciom mnóstwo stresu teraz i w przyszłości.

Dla starszych dzieci (od ok. 10 lat) dajemy możliwość skorzystania z Kursu Premium, czyli dodatkowych 15 godzin konwersacji z Native Speakerem! Po co? Dzięki rozmowie z obcokrajowcem, który nie mówi po polsku kursanci ośmielają się do swobodnej pogawędki. Dlatego łatwiej im będzie rozmawiać z osobami innej narodowości choćby na wakacjach, wymianie czy na ulicy, bez strachu, że popełnią błąd.

Pomagamy zbudować pewność siebie

Im więcej na zajęciach Twoje dziecko będzie mówić po angielsku, tym łatwiej będzie mu budować zdania i spontaniczne wypowiedzi, także poza salą lekcyjną. Większa pewność siebie gwarantowana!

Uczymy w atmosferze zabawy

45 minut przesiedziane w ławce to dla małych dzieci jak tortura. Jak w takich warunkach dziecko może polubić naukę języka? Tego nie wiemy… Dlatego w nasze zajęcia wplatamy jak najwięcej gier i zabaw językowych, by oszczędzić dzieciom stresu związanego z konstruowaniem pierwszych wypowiedzi w języku angielskim.

Maksymalnie 8 osób na zajęciach

Im mniejsza grupa, tym więcej uwagi każdemu uczniowi poświęci nauczyciel. A to przekłada się na więcej okazji do mówienia i szybsze postępy w nauce. Dlatego nasze zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób!

Oszczędzamy Twój czas

Wolisz przywozić dziecko na zajęcia raz w tygodniu czy dwa? Jeśli Twoje dziecko ma co najmniej 9 lat, to możesz wybrać! Gdy nie masz czasu na częste dojazdy, to mamy grupy, w których zajęcia odbywają się raz w tygodniu – dwie lekcje z przerwą. A jeśli zastanawiasz się czy Twoje dziecko wytrzyma 1,5 h w ławce, to spokojnie 🙂 Przemyśleliśmy blok zajęć tak, by z jednej strony dzieci się nie nudziły… a z drugiej, by w tym czasie ćwiczyć wszystkie zdolności językowe.

Nie ograniczamy się do zajęć

Żeby zwiększyć liczbę kontaktów dziecka z językiem, korzystamy z podręczników, które mają dostęp do aplikacji ułatwiającej naukę w domu. Zawiera ona mnóstwo ćwiczeń, dzięki którym Twoje dziecko utrwali wiedzę zdobytą na zajęciach. Jest też dodatkowy plus – w aplikacji nauczyciel może skontrolować wykonanie pracy domowej czy dodatkowo omówić problematyczne zagadnienia. 

Na ostateczną decyzję masz czas do tygodnia od rozpoczęcia kursu

Na wypadek gdyby zajęcia nie przypadły Ci do gustu albo nie spodobały się Twojemu dziecku, możesz z nich zrezygnować do tygodnia od rozpoczęcia kursu. Jeśli w tym czasie uznasz, że zajęcia nie są warte Twoich pieniędzy,  zwrócimy Ci każdą nadpłaconą złotówkę bez zachowania okresu wypowiedzenia.

11. NOWOŚĆ!

Teraz w naszej szkole możesz wybrać także zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge!

Dowiedz się więcej jak skorzysta na tym Twoje dziecko.

Co jeszcze warto wiedzieć o zajęciach w szkole Brilliant?

  • wraz z zapisem dziecka na zajęcia zyskujesz dostęp do dziennika online, w którym możesz sprawdzić obecność, a także zakres przerobionego materiału
  • lekcje prowadzone są w nowoczesnych, czystych salach, wyposażonych w tablice interaktywne
  • na koniec roku, Twoje dziecko otrzyma świadectwo ukończenia kursu na określonym poziomie

Sprawdź cenę kursu

Często zadawane pytania

Jak mogę zweryfikować rezultaty kursu?

W naszej szkole rodzice otrzymują przy zapisie tematykę zajęć i zakres omawianych zagadnień oraz spis umiejętności, które zdobędzie uczeń w trakcie jego trwania. Pod koniec każdego semestru kursanci piszą test kontrolny.

Co jeśli dziecko będzie chore? Jak wtedy nadrobić zaległości?

Wszyscy nasi kursanci lub ich opiekunowie w dniu zapisu otrzymują dostęp do dziennika elektrycznego, w którym można kontrolować obecności, sprawdzić zakres omawianego materiału oraz postępy kursanta. W przypadku dłuższej nieobecności można umówić się na konsultacje z lektorem prowadzącym, który pomoże w nadrobieniu zaległości.

Jak zagwarantować swojemu dziecku miejsce w grupie?

Jeśli do końca czerwca podpiszesz z nami umowę, to nie tylko zarezerwujemy Twojemu dziecku miejsce w grupie… ale dostaniesz od nas jeszcze rabat w wysokości 50 zł na pakiet edukacyjny! Taniej już nie będzie.

Jak wybrać kurs najbardziej dopasowany do moich potrzeb?

Najlepiej skontaktować się z nami, umówimy się na spotkanie, aby lepiej poznać Twoje oczekiwania i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, poprosimy o napisanie odpowiedniego testu językowego oraz przeprowadzimy krótką rozmowę po angielsku.

Jak zapisać się na kurs?

Na kurs można zapisać się przez formularz kontaktowy, pisząc maila na biuro@szkolabrilliant.pl lub dzwoniąc do naszego biura: 503791391. Po zweryfikowaniu poziomu zaprezentujemy dostępne godziny zajęć. Jeśli nie wiesz jaki będzie plan lekcji Twojego dziecka od nowego roku szkolnego to wciąż możesz je do nas zapisać, a w razie potrzeby zmienimy grupę we wrześniu. A jeśli żadna z podanych godzin nie będzie odpowiednia, to pamiętaj, że do 15 września możesz zrezygnować z kursu bez żadnych konsekwencji.

Jak wygląda test poziomujący?

Test na stronie internetowej to zbiór pytań otwartych i zamkniętych. Jeśli chcesz umówić się z metodykiem lub lektorem w naszej szkole, to Twoje dziecko czeka również krótka rozmowa po angielsku. Ale bez stresu. Chcemy po prostu wiedzieć co już umie, a czego jeszcze musimy je nauczyć.

Kiedy rozpoczyna i kończy się kurs?

Kursy rozpoczynają się 19 września 2022. Bez względu na przypadające święta i dni wolne, ilość lekcji jest taka sama dla każdej grupy na danym poziomie.

Czy dziecko może dołączyć do grupy w trakcie trwania semestru?

Jeśli tylko jest w niej miejsce to oczywiście. Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty daje kursy kontynuowany przez cały rok szkolny i systematyczne przygotowanie do zajęć.

W jakich dniach i godzinach odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się popołudniami – zwykle zaczynamy ok 15:00 i kończymy ok 20:00. Młodsi kursanci zazwyczaj mają lekcje wcześniej.

Kim są lektorzy prowadzący zajęcia?

Są to osoby ze znakomita znajomością języka angielskiego oraz metodyki nauczania. Charakteryzuje ich też pasja i zaangażowanie. Więcej o każdym lektorze możesz dowiedzieć się z zakładki „Nasza Kadra”. Dodajemy w tym miejscu informacje o każdym nowym członku naszego zespołu.

W jaki sposób sprawdzamy wiedzę i postępy kursantów?

Po każdym dziale stosujemy metodę stacji dydaktycznych zamiast sprawdzianu. Na czym to polega? Lektor przygotowuje dla uczniów „stacje”, na których musza wykonać określone zadania i zdobyć punkty. Nie ma ocen, za to jest świetna zabawa i dzieci nie mogą się doczekać kolejnej powtórki. Po każdym semestrze piszą również test sprawdzający, aby zweryfikować osiągnięte efekty.

Czy Szkoła korzysta z podręczników?

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw takich jak Macmillan, Oxford, Express Publishing czy Pearson. Poza książką dzieci korzystają z aplikacji multimedialnej w domu, aby móc w przyjemny sposób utrwalić zdobyta na lekcjach wiedzę. Zestaw podręczników wchodzi w skład pakietu edukacyjnego, który kursanci zakupują na początku kursu.

Czy koszt pakietu edukacyjnego jest wliczony w cenę kursu?

Cena kursu nie obejmuje podręcznika. Kursanci kupują dodatkowo pakiet edukacyjny na początku roku szkolnego lub kiedy dołączają do zajęć. W jego skład wchodzi: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, dostęp do platformy multimedialnej, poręczna teczka, zestaw do notowania oraz dodatkowe materiały przygotowywane przez lektora w czasie trwania kursu.

Czy pakiet edukacyjny można zakupić w Szkole?

Tak, pakiet edukacyjny jest nieodłączną częścią kursu i należy go zakupić w naszej szkole w momencie dołączenia do grupy.

Poproś swoje dziecko o rozwiązanie testu językowego

Nie zwlekaj i zapisz dziecko na kurs do końca czerwca, aby uzyskać 50 zł zniżki na pakiet edukacyjny!

Przy zapisie do końca czerwca płatność jest rozłożona na 10 rat!

Boisz się co będzie jeśli lekcje szkolne będą kolidowały z zajęciami u nas? Przed rozpoczęciem kursów, czyli do 14 września możesz skorzystać z bezkosztowej rezygnacji, a w pierwszym tygodniu zajęć zrezygnować bez zachowania okresu wypowiedzenia!
Wypełnij formularz, a my zadzwonimy do Ciebie!

Masz pytania?

Napisz do nas!